×

Wyszukaj artykuł


Urodziny dziecka

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny dziecka

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny dziecka

Fotografia poglądowa

Oceń


 

Życzenia urodzinowe dla dzieci 

Urodziny dziecka to wyjątkowy dzień zarówno dla solenizanta jak i rodzica. Kiedy pociecha obchodzi kolejną rocznicę przyjścia na świat, rodzic przypomina sobie wszystkie poprzednie lata spędzone z dzieckiem, jego wychowywanie i wszystkie wspólne chwile. Rodzicielska miłość to jedno z najsilniejszych uczuć jakim można obdarzyć drugiego człowieka. Poświęcenie na jakie wystawiają się matki i ojcowie, by zapewnić dzieciom jak najlepszy byt i przyszłość oraz bezwarunkowe uczucie jakim je obdarzają niezależnie od sytuacji to najlepszy prezent jaki mogą one otrzymać. Urodziny to okazja, by przypomnieć sobie wszystkie wspólnie spędzone chwile i cieszyć się z tego, że wiele jeszcze takich przed nami. Życzenia jakie składa rodzic dziecku powinny nie tylko zawierać najlepsze intencje, ale również stanowić pewnego rodzaju wskazówkę, czy naukę. Każda okazja jest dobra by zadbać o dobry rozwój swojego dziecka, a urodziny to prawdziwy katalizator dobrych uczuć.

Wierszyki urodzinowe dla dzieci

W jaki sposób połączyć intencje z dobrą radą i humorystycznym wydaniem? Idealnym rozwiązaniem może okazać się połączenie tego wszystkiego w krótkim wierszyku. Nie potrzeba nam poematów i psalmów pochwalnych. Krótkie i humorystyczne rymowanki opatrzone stosownymi metaforami potrafią jednocześnie dać dziecku radość jak i wskazówki na dalsze życie. Rola rodzica to nie tylko zabawianie i uszczęśliwianie dziecka. Aby jego przyszłość zarysowała się jasnymi kolorami, trzeba zadbać, by otrzymywało niezbędne wskazówki do dalszych poczynań. Dorastanie to bardzo złożony okres. By zakończył się pomyślnie, potrzebny jest ktoś kto poprowadzi młodego człowieka w dobrą stronę.

Kartki urodzinowe dla dzieci

Oczywiście, dzieci uwielbiają otrzymywać piękne prezenty. Im bardziej wyjątkowe tym lepiej. Połącz najlepsze życzenia i wskazówki, które chciałbyś przekazać swojemu dziecku z wyjątkowym prezentem – kartką urodzinową, dzięki której w każdej chwili będzie mógł wrócić do tego wyjątkowego dnia.

 

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz