×

Wyszukaj artykuł


Urodziny chłopaka

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny chłopaka

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny chłopaka

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Znasz to uczucie, kiedy zbliżają się urodziny twojego chłopaka, a ty dalej nie wiesz co mu dać w prezencie? Oczywiście, kobiety mają tu troszkę ułatwione zadanie, gdyż wiedzą jak najbardziej uszczęśliwić swojego faceta, jednak dobrze by było w tym roku pokazać mu jak go kochasz jeszcze bardziej niż przy poprzedniej rocznicy. Jak to zrobić? Oczywiście złożyć życzenia! Pomyślisz sobie, że życzenia to taka oklepana formułka, w której każdy życzy tego samego, tylko używając innych słów. Nic bardziej mylnego! Szczere i dobre intencje połączone z humorystycznym podejściem i okraszone nutą romantyzmu to najlepsza kombinacja jaką możesz sprezentować swojemu chłopakowi i to za darmo!

Wierszyki urodzinowe dla chłopaka

Jak wyrazić swoje uczucia tak, by twój chłopak wiedział jak bardzo go kochasz i cieszysz się z każdego kolejnego roku jego życia? Pomyśl co czyni go szczęśliwym, przypomnij sobie wasze poznanie, wspólne chwile, zarówno te cudowne jak i cięższe i zastanów się, czego od serca życzysz swojemu ukochanemu. Wypisz to wszystko na kartce papieru i spleć w jedną całość za pomocą zręcznych rymów, humorystycznych metafor, romantycznych przekazów i figlarnych smaczków ;). Wykorzystaj tą okazję i w jego urodziny rozbudź na nowo wasze uczucia wyjątkowym poematem. Niech twój utwór będzie zarazem podsumowaniem waszej dotychczasowej relacji, ale również i przekazaniem twoich najlepszych intencji co do jej kontynuacji. Nie wiesz jak zacząć wiersz? Spokojnie, nie każdemu przychodzi to od ręki. Zajrzyj na naszą stronę i zaczerpnij inspiracje dla twojego wyjątkowego miłosnego wiersza.

Kartki urodzinowe dla chłopaka

Jak najlepiej przekazać życzenia chłopakowi? Zabierz go w odosobnione miejsce, aby nikt nie przeszkadzał wam w tej chwili, następnie spójrz mu w oczy i szczerze, bez czytania z kartki powiedz to co czujesz i czego mu życzysz w przyszłości. Wyściskaj go i ucałuj i celebrujcie razem tą wyjątkową rocznicę. Zapisz również swoje życzenia na pięknej, gustownej kartce, aby twój chłopak mógł wrócić do tych pięknych życzeń i chwil, które przeżyjecie razem w jego urodziny. Jeśli potrzebujesz inspiracji, zajrzyj na naszą stronę.

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz