×

Wyszukaj artykuł


Urodziny brata

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny brata

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na urodziny brata

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe dla brata

Wielu z nas stawia swoją rodzinę ponad wszystko. Nieważne czy trwają kłótnie i spory, czy wasze relacje są wręcz idealne. W życiu znakomitej większości posiadaczy rodzeństwa pojawia się taki moment, w którym orientujemy się, że nie są już oni tylko naszymi kompanami do zabawy i bójek, a dojrzałymi ludźmi, w których zawsze znajdziemy oparcie. To naprawdę wyjątkowa świadomość, która daje wiele otuchy nawet w najtrudniejszych chwilach. Ci z nas, którzy dzieciństwo spędzili z bratem lub braćmi, wiedzą jak silna jest więź między nimi. Jest to zarazem więź nietypowa i pełna sprzeczności, nie można jej jednak odmówić jednego – nie ma silniejszego połączenia pomiędzy dwoma mężczyznami
Wyjątkowy to dzień, kiedy to nasz brat kończy kolejny rok życia. Obserwowaliśmy go od najmłodszych lat i widzieliśmy jakie przemiany przechodził. Czego życzyć bratu na urodziny? To kwestia bardzo indywidualna, ale na pewno warto takie życzenia ułożyć samemu i nie korzystać oklepanych formułek „zdrowia i szczęścia”, wszak kto jak kto, ale nasz brat zasługuje na coś wyjątkowego.

Wierszyki urodzinowe dla brata

Mówiąc, że nasz brat zasługuje na coś specjalnego, mamy na myśli najszczersze i specjalne życzenia. Może by tak podnieść poprzeczkę trochę wyżej, niż zwykłe linijki tekstu? Gdyby tak napisać wierszyk specjalnie na tą okazję? Nigdy tego nie robiłeś? Nie martw się, nie ty jedyny ;) Tak naprawdę, nie jest to sprawa szczególnie trudna. Przypomnij sobie wasze wspólnie spędzone chwile, te dobre i te złe; wypunktuj jego największe zalety i osiągnięcia; pokaż mu jak na nim Ci zależy i czego mu życzysz w przyszłości. Ubierz to wszystko w zgrabne rymy i humorystyczne metafory – gotowe! - twoje pierwsze dzieło literackie w formie prezentu!

Kartki urodzinowe dla brata

Życzenia wypowiedziane osobiście, nawet najlepsze i najszczersze, mają to do siebie, że po jakimś czasie o nich zapominamy. Niestety pamięć ludzka jest zawodna, ale możemy jej pomóc. Wystarczy, że przelejemy nasze życzenia na gustowną urodzinową kartkę, a będzie przypominać nasze wyjątkowe życzenia i przyprawiać o uśmiech naszego ukochanego brata, ilekroć na nią trafi!
Szukasz inspiracji dla swoich życzeń? Przejrzyj nasze propozycje.

  Zobacz także  

Video dnia:
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz