×

Wyszukaj artykuł


Poszerzaj wiedzę i kompetencje

Udemy – aplikacja do kursów online. Ucz się nie wychodząc z domu

Redakcja Pinbook | 26-03-2020 | skomentuj

Udemy – aplikacja do kursów online. Ucz się nie wychodząc z domu

Zdjęcie poglądowe

Oceń


Internet to nie tylko rozrywka – oprócz filmów, gier i portali społecznościowych w sieci znajdziemy mnóstwo materiałów dydaktycznych, które odpowiednio używane mogą nam pomóc w poszerzeniu swoich kompetencji i umiejętności. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań tego typu są kursy online, które ukończyć można bez konieczności ruszania się z wygodnego domowego fotela. Prym w kursach online wiedzie kilka sporych portalów, które oferują wiele rozbudowanych planów nauczania (nierzadko certyfikowanych). Jednym z nich jest Udemy, które doczekało się nawet aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której możemy uczyć się w każdym miejscu z dostępem do internetu.

  Zobacz także  

Video dnia:Udemy to przede wszystkim rozbudowany portal, do którego najprościej jest zalogować się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyśmy bez problemów mogli korzystać z jego mobilnej wersji na naszym smartfonie.

Gdzie pobrać aplikację Udemy?

Mobilne ukończenie większości kursów dostępnych na Udemy nie powinno stanowić większego problemu. Znajdziemy tu sporo treści związanych między innymi z programowaniem, kodowaniem, marketingiem internetowym czy prowadzeniem własnej firmy. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzeniach z Androidem (Google Play), jak i na urządzeniach zaopatrzonych w iOS (App Store). Jak to wszystko właściwie działa? Najpierw musimy wykupić dostęp do danego kursu, który nas interesuje (w większości przypadków zyskujemy dożywotni i nieograniczony dostęp do materiałów). Następnie pozostaje nam tylko problem z motywacją do nauki – możliwość korzystania ze smartfona może ten proces znacząco ułatwić.


Wszystko na temat:

Aplikacje Programy i aplikacje Technologia Wszystkie tagiDodaj komentarz