×

Wyszukaj artykuł

Poszerzaj wiedzę i kompetencje

Udemy – aplikacja do kursów online. Ucz się nie wychodząc z domu

Redakcja Pinbook | 26-03-2020 | skomentuj

Udemy – aplikacja do kursów online. Ucz się nie wychodząc z domu

Zdjęcie poglądowe

OceńInternet to nie tylko rozrywka – oprócz filmów, gier i portali społecznościowych w sieci znajdziemy mnóstwo materiałów dydaktycznych, które odpowiednio używane mogą nam pomóc w poszerzeniu swoich kompetencji i umiejętności. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań tego typu są kursy online, które ukończyć można bez konieczności ruszania się z wygodnego domowego fotela. Prym w kursach online wiedzie kilka sporych portalów, które oferują wiele rozbudowanych planów nauczania (nierzadko certyfikowanych). Jednym z nich jest Udemy, które doczekało się nawet aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której możemy uczyć się w każdym miejscu z dostępem do internetu.

  Zobacz także  


Udemy to przede wszystkim rozbudowany portal, do którego najprościej jest zalogować się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyśmy bez problemów mogli korzystać z jego mobilnej wersji na naszym smartfonie.

Gdzie pobrać aplikację Udemy?

Mobilne ukończenie większości kursów dostępnych na Udemy nie powinno stanowić większego problemu. Znajdziemy tu sporo treści związanych między innymi z programowaniem, kodowaniem, marketingiem internetowym czy prowadzeniem własnej firmy. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzeniach z Androidem (Google Play), jak i na urządzeniach zaopatrzonych w iOS (App Store). Jak to wszystko właściwie działa? Najpierw musimy wykupić dostęp do danego kursu, który nas interesuje (w większości przypadków zyskujemy dożywotni i nieograniczony dostęp do materiałów). Następnie pozostaje nam tylko problem z motywacją do nauki – możliwość korzystania ze smartfona może ten proces znacząco ułatwić.


Wszystko na temat:

Aplikacje Programy i aplikacje Technologia Wszystkie tagiKomentarze: