×

Wyszukaj artykuł

Aplikacja dla domatorów

Uber Eats – zamawiaj bez wychodzenia z domu

Mateusz | dnia: 20-11-2020 | skomentuj

Uber Eats – zamawiaj bez wychodzenia z domu

Uber Eats

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Internet jest dzisiaj obecny w niemal każdej dziedzinie naszego życia. Sieć zrewolucjonizowała kontakty, przepływ informacji czy zakupy – widoczne jest to zwłaszcza w czasie globalnej pandemii, która sprawiła, że jeszcze więcej czasu spędzamy w domach. Nic więc dziwnego, ze internet rozgościł się także w branży gastronomicznej i pośredniczy w zamówieniach posiłków na całym świecie. Jedną z najpopularniejszych form takich transakcji są aplikacje mobilne, które pozwalają nam szybko i wygodnie zamówić niemal dowolną potrawę pod drzwi naszego mieszkania. Jedną z nich jest Uber Eats, który funkcjonuje także w wielu miastach Polski. 

  Zobacz także  


Uber Eats jest aplikacją darmową, która pozwala nam na stworzenie konta użytkownika i podpięcia środka płatności (np. karty debetowej). To za jej pomocą będą opłacane zamówienia. To jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej możliwości, jakie daje nam aplikacja.

Uber Eats – funkcje i opcje

Jak działa aplikacja? Przede wszystkim warto na początku ustalić i wpisać adres, na który chcemy złożyć zamówienie. Wówczas do naszej dyspozycji oddane zostanie menu lokalnych restauracje, które oferują dowóz za pośrednictwem aplikacji. Przed złożeniem zamówienia jesteśmy w stanie sprawdzić między innymi szacowany koszt dostawy i jego całkowity koszt (wraz z kosztem dowozu). Aplikacja często oferuje też kody promocyjne i rabatowe, które zmniejszają znacząco koszty naszego posiłku. Użytkownicy mogą wybierać spośród kategorii restauracji, które podzielone są ze względu na rodzaj serwowanych potraw. Po zamówieniu możemy śledzić cały proces dostawy naszego zamówienia (dostawca ciągle widoczny jest na mapie). Warto także dodać, że aplikacja pozwala na danie napiwku i zażyczenie sobie pozostawienia zamówienia pod drzwiami. Korzystacie z tej aplikacji? A może wolicie bardziej tradycyjne metody? Czekamy na wasze opinie w komentarzach.

Sprawdź również inne przydatne aplikacje - Airly i Viber.


Wszystko na temat:

Technologia Aplikacje Internet Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz