×

Wyszukaj artykuł

Prosta i intuicyjna

Uber – darmowa aplikacja do szybkiego przemieszczania

Redakcja Pinbook | 24-03-2020 | skomentuj

Uber – darmowa aplikacja do szybkiego przemieszczania

Fotografia poglądowa

OceńŻyjemy w świecie urządzeń i aplikacji mobilnych. Programy w naszych telefonach odpowiedzą nam na pytania, wybiorą za nas numer telefonu czy ułatwią planowanie codziennego życia. Niektóre z nich ułatwiają także przemieszczanie się i podróżowanie – za ich pośrednictwem kupimy bilet komunikacji miejskiej czy zamówimy przewóz samochodowy. To właśnie w tym ostatnim specjalizuje się aplikacja Uber – darmowy program, który pozwala na szybkie zamówienie kierowcy i przemieszczenie się we wskazany punkt.

  Zobacz także  


Kierowcy Ubera mogą po nas przyjechać w ponad 500 miastach na całym świecie. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i stosunkowo tania. W Polsce przekonać się o tym mogą między innymi mieszkańcy Warszawy czy Krakowa.

Jak działa aplikacja Uber?

W pierwszej kolejności należy zainstalować ją na naszym telefonie – znajdziemy ją zarówno w Google Play (Android), jak i App Store (iPhone). Następnie utworzyć należy swoje konto – w tym celu podać musimy między innymi swój adres mailowy. W następnym kroku warto też określić środek płatniczy – dla własnej wygody większość użytkowników podpina do aplikacji kartę płatniczą. Teraz możemy zacząć korzystać z Ubera. Wystarczy wskazać nasze miejsce pobytu (określane na podstawie lokalizacji) i nasze miejsce docelowe. Następnie wystarczy zamówić przejazd – aplikacja automatycznie skojarzy nas z najbliższym wolnym kierowcą i poinformuje jakim autem po nas przyjedzie. Przejazd można też spersonalizować (np. zmienić formę płatności). Po podróży warto zostawić ocenę kierowcy – firma dba bowiem o zadowolenie swoich klientów. 


Wszystko na temat:

Internet Technologia Aplikacje Wszystkie tagiKomentarze: