×

Wyszukaj artykuł


30 urodziny

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 30 urodziny

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 30 urodziny

Fotografia poglądowa

Oceń


 

Życzenia urodzinowe na 30 urodziny

Każdy z nas ma kiedyś urodziny. Nie jest to może stwierdzenie na miarę odkrycia Ameryki, ale na pewno nie można temu zaprzeczyć. Każde dziecko wyczekuje co rok tej daty, kiedy cała uwaga skupia się na nim i wszyscy celebrują kolejną rocznicę jego urodzin. Nastolatkowie z niecierpliwością czekają na swoje 18-te urodziny, by wreszcie przekroczyć tą magiczną barierę pełnoletności i poczuć się jak dorosły człowiek. Po jej przekroczeniu, z roku na rok stosunek do urodzin ulega zmianie. Coraz bardziej dojrzali, nie cieszymy się już tak z kolejnego oczka w naszym wieku, powoli zaczynamy martwić się swoim procesem starzenia. Mimo zwiększającej się świadomości o upływie naszego czasu, nie powinniśmy porzucać możliwości celebrowania żadnej szczęśliwej okazji. 30 urodziny to moment, w którym nasze życie nabiera prawdziwego rozpędu, więc warto skorzystać z okazji i przekazać obchodzącej je bliskiej nam osobie nasze dobre intencje.

Wierszyki urodzinowe na 30 urodziny

Życzenia życzeniami, ale co jeśli chcemy by w tym roku nasz solenizant otrzymał coś wyjątkowego? Skorzystaj z gotowych wzorów wierszy na 30 urodziny lub napisz samemu rymowankę, w której opiszesz wasze wspólne doświadczenia i miłe chwile.

Kartki urodzinowe na 30 urodziny

Szczere i osobiście złożone życzenia to zawsze trafiony prezent. Nie potrzeba wszak drogich prezentów, gadżetów by dać komuś poczuć jak ważny jest dla nas. Poczucie wartości to jeden z największych darów jakie przekażemy drugiej osobie. Dzięki takim życzeniom automatycznie podnosi się nam poziom szczęścia i świadomości swojej egzystencji. Idealnie by było móc wracać do tych życzeń kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Ale jak to zrobić? Nagrać moment ich składania? Nie ma takiej potrzeby ;) Rozwiązanie jest dużo prostsze, wystarczy sprezentować solenizantowi piękną kartkę z życzeniami, która nie tylko dodatkowo ucieszy oko i rozbawi, ale również przetrwa przez długi czas, by móc do niej wracać kiedy tylko dusza zapragnie i znów usłyszeć w głowie te miłe słowa.

  Zobacz także  

Video dnia:
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz