×

Wyszukaj artykuł

Hity na okrągło

TOP5 muzycznych serwisów streamingowych

Jacek | dnia: 09-10-2020 | skomentuj

TOP5 muzycznych serwisów streamingowych

Fotografia poglądowa

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Muzyka jest nieodłącznym elementem naszego życia. Chcąc, nie chcąc słuchamy jej na codzień. W radiu, przy śniadaniu, w samochodzie, w drodze do pracy czy relaksując się lub bawiąc.
W ciągu ostatnich 20 lat kompaktowośc i dostępność odtwarzaczy muzycznych powiększała się wypadkowo. W 2019r. praktycznie każdy z nas korzysta z serwisów streamingowych oferujących wielomilionowe biblioteki utworów i videoclipów. Wybraliśmy 5 naszym zdaniem najlepszych.

W odbiorze muzyki zdecydowanie pomaagają dobre słuchawki. Szansę warto dać chociażby modelowi HyperX Cloud Stinger.

  Zobacz także  


5. Deezer

Francuski serwis dostępny w 180 krajach na praktycznie wszystkich platformach. Naszej ulubionej muzyki posłuchamy na Androidzie, iOS, MacOS, Roku, BlackBerry itd. Cena subskrypcji Deezera zaczyna się od 0zł/mc (z reklamami i tylko w trybach flow i mix), a kończy na 40zł/mc za pełnotrybową wersję HiFi.

4. Apple Music

Jego główną zaletą jest kompatybilność z iTunes. A więc posiadacze jabłek skorzystają z wielu możliwości jakie oferuje ten system. Brak tu darmowej subskrypcji, za to dostępna jest 3 - miesiączna testowa wersja, po których opłata to 20zł/mc.

3. Tidal

Reklamowany przez ekskluzywnie wydaną na niego płytę Jay - Z, serwis oferujący muzykę w bezstratnej jakości HiFi (40zł/mc) oraz videoclipy, nagrania live z koncertów, czy też wywiady z artystami. Tidal nie posiada subskrypcji darmowej, można ją nabyć za 20zł/mc. Klienci Play dostają 2 - letni okres testowy.

  Zobacz także  


2. Spotify

Najbardziej znany i jeden z pierwszych rewolucjonistów słuchania muzyki. Jego zalety to dostępność darmowej subskrypcji (losowe odtwarzanie utworów, reklamy i brak trybu offline), oraz cieszące się znakomitą opinią playlisty podsuwane użytkownikom na podstawie ich historii odtwarzania. Spotify posiada również sieć społecznościową, dzięki czemu możemy posłuchać czego słuchają nasi znajomi na Spotify.

1. Amazon Music Unlimited

Najnowszy serwis, oferujący dostęp do 40 - milionowej biblioteki utworów. Wyróżnia go najniższa cena subskrypcji (17zł/mc), a dodatkowo, w przypadku kiedy używamy urządzeń Echo ta cena spada do 8,5zł/m. W przypadku planu rodzinnego (do 6 użytkowników) kwota to 25 zł/mc.

Wszystko na temat:

Technologia Programy i aplikacje Rankingi Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz