×

Wyszukaj artykuł


Pod osłoną nocy!

Top Girls nagrały nowy utwór – czy to będzie hit 2020? [WIDEO]

Redakcja Pinbook | 16-02-2020 | skomentuj

Top Girls nagrały nowy utwór – czy to będzie hit 2020? [WIDEO]

AKPA

Oceń


Muzyka disco polo budzi w naszym społeczeństwie bardzo skrajne odczucia. Śmiało można założyć jednak tezę, że polska muzyka taneczna ma ogromną rzeszę oddanych fanów. Widać to na koncertach i festiwalach, które regularnie gromadzą tysiące widzów. Tezę potwierdzać zdają się także liczby wyświetleń pod klipami na YouTube – gwiazdy disco polo często mogą liczyć na miliony wyświetleń swoich teledysków i utworów. Jednym z najpopularniejszych polskich zespołów jest grupa Top Girls, która na polskim rynku muzycznym działa od roku 2016. 

  Zobacz także  

Video dnia:Top Girls powstało z inicjatywy Angeliki Żmijewskiej, Pauli Karpowicz i Justyny Lubas. Utalentowane kobiety kontynuują swoją karierę i niedawno opublikowały kolejny utwór, który z miejsca pojawił się w karcie „na czasie” polskiego YouTube. 

Top Girls - Pod osłoną nocy

Utwór utrzymany jest w charakterystycznej dla zespołu konwencji taneczno-rozrywkowej. Tematyka po raz kolejny obejmuje relacje damsko-męskie widziane z perspektywy płci pięknej. W teledysku występują wszystkie członkinie zespołu, które świetnie prezentują się doprawdy zjawiskowo. Najnowszy teledysk zespołu Top Girls został obejrzany już setki tysięcy razy. Jeszcze go nie widzieliście? Poniżej macie okazję do nadrobienia zaległości. 

 


Wszystko na temat:

Muzyka Disco polo Top Girls Wszystkie tagiDodaj komentarz