×

Wyszukaj artykuł

Coś dla graczy online!

TeamSpeak – darmowa aplikacja do rozmów głosowych

Redakcja Pinbook | 17-03-2020 | skomentuj

TeamSpeak – darmowa aplikacja do rozmów głosowych

Fotografia poglądowa

OceńDziś technologia jest naprawdę wszechobecna – widać to świetnie na przykładzie gier online, w których jednocześnie bawią się miliony osób. Wiele z tego typu produkcji nastawionych jest na współpracę i kooperację między miłośnikami wirtualnej rozrywki – nic więc dziwnego, że świetnie sprawdzają się jako sposób na spędzanie wolnego czasu ze znajomymi i przyjaciółmi. W tego typu produkcjach niezwykle ważna jest komunikacja, która pozwala zarówno na szybkie wymienianie się informacjami dotyczącymi rozgrywki, jak i swobodną rozmowę. Niektóre tego typu narzędzia wbudowane są bezpośrednio w gry – inne są aplikacjami zewnętrznymi. To do tej drugiej grupy zaliczyć należy TeamSpeak – jedną z najpopularniejszych aplikacji do komunikowania się w sieci.

  Zobacz także  


TeamSpeak dostępny jest zarówno w formie programu komputerowego, jak i aplikacji mobilnej. Korzystać więc można z niego w niemal każdym miejscu, w którym jesteśmy w stanie połączyć się z internetem.

Gdzie pobrać TeamSpeak?

Działanie TeamSpeaka opiera się na serwerach – publicznych i prywatnych. Logujący się na nich użytkownicy muszą spełniać określone warunki – ich nieprzestrzeganie może skutkować usunięciem z serwera lub trwałym banem. Niektóre serwery posiadają nawet dedykowane kanały dla kilku osób lub przeznaczone do rozmów o konkretnej tematyce. Najczęściej wykorzystywany jest on jednak do komunikacji podczas gier online. Gdzie można pobrać Teamspeaka? Przede wszystkim wykorzystać można oficjalną stronę internetową aplikacji (dostępne są wersje na Windows, Linux, Android i iOS). Mobilne wersje aplikacji dostępne są także między innymi w Google Play i App Store. 


Wszystko na temat:

Aplikacje Programy i aplikacje Internet Wszystkie tagiKomentarze: