×

Wyszukaj artykuł


Sprawdź opis znaku zodiaku

Strzelec – znak zodiaku czułych i spokojnych

Redakcja Pinbook | 28-02-2020 | skomentuj

Strzelec – znak zodiaku czułych i spokojnych

Fotografia poglądowa

Oceń


Pod znakiem Strzelca rodzą się osoby, które przyszły na świat między 22 listopada a 21 grudnia. Osoby spod tego znaku są pełne energii i silne (ich siła może mieć jednak różne podłoża i różnie się przejawiać). Strzelec to zazwyczaj osoba, która chętnie podejmuje się nowych wyzwań – jej zapał jednak często gaśnie równie szybko. Znakiem rozpoznawczym Strzelca jest także szczerość – nie owijają w bawełnę. Strzelec nie lubi konfliktów i niekomfortowo czuje się pod presją. Nie znoszą stagnacji – uwielbiają podróże i często zmieniają pracę. W kontaktach towarzyskich są raczej powściągliwe – gdy się otworzą są jednak oddanymi przyjaciółmi. 

  Zobacz także  

Video dnia:Wiele osób z otoczenia Strzelca uważa, że ma on szczęście – osoby spod tego znaku doskonale wiedzą, że ich wszelkie osiągnięcia i sukcesy są efektem ciężkiej pracy i walki z własnymi wadami. 

Strzelec w pracy

Strzelce to świetni pracownicy – potrafią z zaangażowaniem wypełniać powierzone im obowiązki. Łatwo się jednak zniechęcają – ich zapał można określić jako słomiany. Uwielbiają pracę twórczą i kreatywną (doskonale sprawdzą się w roli dziennikarza, artysty, sportowca czy nauczyciela). Pracodawcy są w ogromnej większości zadowoleni z ich pracy – Strzelce często decydują się także na prowadzenie własnej działalności. Ich wrodzona intuicja i umiejętność przewidywania procentuje przyszłym sukcesem. Potrafią wykazać determinacje i być uparte w dążeniu do określonego celu.

Strzelec w miłości

Strzelce powoli otwierają się na nowe znajomości i przyjaźnie. Potrafią być jednak wyjątkowo czułe i towarzyskie – zwłaszcza jeśli dobrze czują się w swoim otoczeniu. Bywają pruderyjne i wstydliwe – bardzo rzadko dzielą się swoimi intymnymi przeżyciami z innymi. Ich życie rodzinne musi być zaplanowane i poukładane – dopiero wówczas czują szczęście i potrafią cieszyć się ze stabilizacji. 

Znak zodiaku: Strzelec
Obowiązuje: 22.11 - 21.12
Żywioł: ogień 
Pora roku: jesień
Znaki zgodne: Baran, Lew
Znaki niezgodne: Bliźnięta, Panna, Ryby


Wszystko na temat:

Horoskop Znaki zodiaku Wszystkie tagiDodaj komentarz