×

Wyszukaj artykuł

Serial wyprzedził hity

Stranger Things 3 najpopularniejszy na Netflix

Redakcja Pinbook | 18-10-2019 | skomentuj

Stranger Things 3 najpopularniejszy na Netflix

Materiały prasowe

OceńSerial Stranger Things okazał się prawdziwym hitem – pierwsze dwa sezony wyraźnie przypadły fanom Netflixa do gustu. Nic więc dziwnego, że trzecia odsłona przygód Jedenastki, Dustina, Lucasa i reszty. Fanów przyciągnęła też ciekawa obsada – wystarczy dodać, że w jedną z ról wcieliła się Winona Ryder. Netflix przyznaje, że to właśnie trzeci sezon serialu z Demogorgonami, telekinezą i dreszczykiem grozy, był najchętniej oglądaną produkcją w historii serwisu. 

  Zobacz także  


Do tej pory za najchętniej oglądanym serialem był The Umbrella Academy – w ciągu pierwszych czterech tygodni od premiery obejrzało  go 45 milionów widzów. Przez widza Netflix rozumie  właścicieli profilów (nie przypisanych do niego kont), którzy obejrzeli odcinek lub materiał przynajmniej w 70%.

Stranger Things 3 zdecydowanym liderem

Podczas czterech pierwszych tygodni od premiery, Stranger Things 3 zanotował ponad 64 miliony wyświetleń. Czyni go to zdecydowanym i samodzielnym liderem klasyfikacji Netflixa i wyraźnie świadczy o sporym zainteresowaniem zarówno samym serialem, jak i usługami amerykańskiego serwisu streamingowego. Ciepło przyjęto także nowość na platformie – serial „Niewiarygodne”, który w tym samym czasie uzyskał 32 miliony wyświetleń. Najpopularniejszym serialem nieanglojęzycznym pozostaje „Dom z papieru”, który obejrzało ponad 44 miliony użytkowników serwisu. Przypomnijmy, że na platformie prawdopodobnie jeszcze w tym roku zadebiutuje serial „Wiedźmin” - produkcja inspirowana twórczością Andrzeja Sapkowskiego. Netflix będzie musiał przyciągnąć czymś widzów, którzy coraz chętniej szukają alternatyw dla serwisu z czerwonym logiem. Coraz większa popularnością cieszy się chociażby Amazon Prime Video. 


Wszystko na temat:

Seriale Gwiazdy Netflix Wszystkie tagiKomentarze: