×

Wyszukaj artykuł

Serwis z ciekawą funkcją

Spotify Wrapped 2019 – sprawdź swoje podsumowanie roku!

Redakcja Pinbook | 08-12-2019 | skomentuj

Spotify Wrapped 2019 – sprawdź swoje podsumowanie roku!

Fotografia poglądowa

OceńNieubłaganie zbliżamy się do końca 2019 roku. O podsumowanie aktywności każdego użytkownika pokusiło się Spotify – muzyczny serwis streamingowy, z którego chętnie korzystają również polscy internauci. Wśród najpopularniejszych artystów w naszym kraju znajdziemy Taco Hemingwaya, Tymka czy Bedoesa. Polacy bardzo chętnie słuchają przede wszystkim rapu. Podsumowanie wskazuje również, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się podcasty. 

  Zobacz także  


Podsumowanie roku #SpotifyWrapped ujawnia, że z zielonej muzycznej aplikacji korzystało w 2019 roku niemal ćwierć miliarda użytkowników. Jesteś jednym z nich? Sprawdź swoje podsumowanie roku.

Jak sprawdzić Spotify Wrapped 2019?

Na każdego z użytkowników Spotify czeka spersonalizowanie podsumowanie ostatniego roku kalendarzowego. Aplikacja wskaże podsumowania dotyczące ulubionych artystów, płyt, utworów, podcastów, polubionych piosenek i czasu spędzonego na odkrywaniu muzyki. Wszystko to dostępne jest dla użytkowników zarówno z poziomu aplikacji, jak i przez stronę internetową Spotify. Podsumowania nie sposób przeoczyć – odpowiedni przycisk znajdziemy na stronie głównej aplikacji (po zalogowaniu). Czego słuchaliście najchętniej w ostatnim roku?


Wszystko na temat:

Rozrywka Muzyka Internet Aplikacje Wszystkie tagiKomentarze: