×

Wyszukaj artykuł


Prawdziwa okazja

Spotify Premium na 3 miesiące za darmo – jak skorzystać z promocji?

Redakcja Pinbook | 15-05-2020 | skomentuj

Spotify Premium na 3 miesiące za darmo – jak skorzystać z promocji?

Fotografia poglądowa

Oceń


Spotify jest prawdziwym gigantem muzycznym – z zielonego serwisu streamingowego już teraz korzystają miliony użytkowników z całego świata. Firma stara się jednak ciągle pozyskiwać nowych abonentów, którzy mieliby korzystać z płatnej usługi premium. Na oficjalnej stronie aplikacji pojawiła się niedawno informacja o promocji, która jest ograniczona w czasie. Dzięki niej użytkownicy, którzy jeszcze nie korzystali ze Spotify Premium, mogą je bezpłatnie wykorzystywać przez okres 3 miesięcy. 

  Zobacz także  


Z promocji skorzystać można pod adresem https://www.spotify.com/pl/premium/ . Wybieramy tam plan abonamentowy, który nas interesuje i przechodzimy dalsze kroki według informacji wyświetlających się na ekranie.

Premium za darmo na 3 miesiące – co później

Promocja jest ograniczona w czasie – skorzystać z niej można wyłącznie do 30 czerwca. Po upływie trzech miesięcy premium wróci do swojej standardowej ceny (19,99 zł / miesiąc w planie indywidualnym). Spotify nie zapomina jednak także o użytkownikach, którzy już wcześniej korzystali z Premium i zrezygnowali. Mogą oni powrócić do płatnej wersji i za 3 miesiące zapłacić jedynie 19.99 zł (niecałe 7 złotych za miesiąc). Przypomnijmy, że usługa oferuje także specjalne plany abonamentowe – na przykład dla rodzin i studentów. Zamierzacie skorzystać z promocji Spotify? A może używacie innych serwisów streamingowych z muzyką? Dajcie znać w komentarzach.


Wszystko na temat:

Technologia Internet Aplikacje Wszystkie tagiKomentarze: