×

Wyszukaj artykuł

Prosto z Japonii

Sony Reon Pocket – kieszonkowy klimatyzator

Mateusz | dnia: 08-07-2020 | skomentuj

Sony Reon Pocket – kieszonkowy klimatyzator

Materiały promocyjne Sony

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Lato to okres, na który czeka z utęsknieniem większość z nas. Wysokie temperatury i tropikalne upały potrafią jednak dać się nam we znaki. Naturalną koleją rzeczy było więc pojawienie się klimatyzatorów, wiatraczków chłodzących i innego sprzętu, który ma nam zapewnić właściwe warunki do pracy i wypoczynku. Sony poszło właśnie o krok dalej i wprowadza do sprzedaży przenośne klimatyzatory, które umieszczone mają być w specjalnej kieszonce dedykowanej koszuli. Odpowiednią kieszonkę na karku czy plecach można jednak wszyć samodzielnie do niemal każdego elementu naszej garderoby.

  Zobacz także  


Póki co Sony Reon Pocket dostępny będzie jedynie w Japonii. Trudno powiedzieć czy sprzęt zadebiutuje w Europie, czy tylko będzie jednym z bardziej niekonwencjonalnych azjatyckich dziwactw elektronicznych. Jak to właściwie działa?

Sony Reon Pocket – dane techniczne

Urządzenie od Sony naładujemy poprzez wejście USB-C. Proces ładowania trwa około dwóch godzin – samo urządzenie może natomiast efektywnie chłodzić nasz organizm przez 1,5 godziny. Jakiego rzędu temperatury wykręca przenośny klimatyzator? Okazuje się, że jest całkiem nieźle – urządzenie może obniżyć temperaturę naszego karku czy pleców nawet z 36 do 23 stopni Celsjusza. Może też rozgrzać je o 8 stopni we wspomnianej skali. Wiadomo, że do urządzenia dołączona jest aplikacja, z którą się ono łączy. Obecnie jednak próżno szukać ofert sprzedażowych Sony Reon Pocket w Europie. Ile trzeba zapłacić za urządzenie w Azji? W Japonii kosztuje ono 14080 jenów (w przeliczeniu jest to około 520 złotych). Skusilibyście się na takie rozwiązanie? Dajcie znać w komentarzach.

A może masz ochote na seans? Polecamy filmy Piła, Oblężeni i Yona.


Wszystko na temat:

Technologia Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz