×

Wyszukaj artykuł

Zainwestuj w wirtualną rzeczywistość

Gogle Sony Playstation VR – jeszcze większy realizm w grach

Redakcja Pinbook | 22-07-2020 | skomentuj

Gogle Sony Playstation VR – jeszcze większy realizm w grach

Materiały promocyjne Sony

OceńDzisiejsi gracze i miłośnicy wirtualnej rozrywki nie mogą narzekać. Do ich dyspozycji oddawane są regularnie najnowsze technologie, potężne podzespoły i urządzenia, które jeszcze kilkanaście lat temu oglądaliśmy w filmach sci-fi. Hitem ostatnich lat są między innymi gogle do wirtualnej rzeczywistości, które zwiększają doznania płynące z rozgrywki. Dziś możemy je podłączyć zarówno do komputera, jak i najpopularniejszych konsol. Jednym z najpopularniejszych urządzeń tego typu są gogle SONY Playstation VR, które dedykowane są konsoli PlayStation 4. Co prawda PS doczeka się w tym roku piątej generacji konsol, wciąż jednak tego rodzaju urządzenie może nam dać naprawdę dużo frajdy. 

  Zobacz także  


Zacznijmy od ceny urządzenia, która jest dość wysoka – zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną cenę samej konsoli. Za gogle Sony Playstation VR w chwili pisania tego tekstu zapłacić trzeba około 800 złotych. Co otrzymujemy w tej cenie?

Gogle SONY Playstation VR – dane techniczne

Gogole od Sony to przede wszystkim obraz 360 stopni, który wyświetlany może być nawet w 120 klatkach na sekundę. Obejrzymy go na wysokiej klasy wyświetlaczu OLED. Sprzęt wyposażony jest także w akcelerometr, żyroskop i zintegrowany mikrofon. Gogle SONY Playstation VR wyposażone zostały także w technologię sound 3D, dzięki której poczujemy immersję na zupełnie nowym poziomie. Nie wszystkie gry obsługują gogle wirtualnej rzeczywistości – warto o tym pamiętać przed zakupem sprzętu. Użytkownicy chwalą sobie gogle od Sony.Urządzenie ma wymiary 277, 187, 185 mm – jego niewielkie wymiary wpływają na wygodę, którą chwalą sobie użytkownicy. A wy mieliście już okazję bawić się tego rodzaju goglami? A może używacie urządzenia innego producenta? Podzielcie się z innymi swoją opinią i spostrzeżeniami.

A może masz ochotę na nieco bardziej standardową rozrywkę? Obejrzyj filmy Weekend z królem, Merida waleczna i Dobry, Zły i Brzydki.


Wszystko na temat:

Technologia PlayStation Wszystkie tagiKomentarze: