×

Wyszukaj artykuł

Snapchat – wysyłaj i odbieraj snapy od znajomych!

Redakcja Pinbook | 02-10-2019 | skomentuj

Snapchat – wysyłaj i odbieraj snapy od znajomych!

OceńSnapchat zadebiutował na rynku kilka lat temu i z miejsca stał się hitem internetowych społeczności. Na czym polega fenomen aplikacji? Od początku oferowała ona rozwiązanie nowe, które do tego stopnia spodobało się użytkownikom sieci, że dziś znajdziemy je w wielu wiodących social mediach. Za pośrednictwem darmowej aplikacji możemy robić zdjęcia i nagrywać filmiki. Co w tym szczególnego? Otóż udostępniać możemy je znajomym – oni natomiast mogą otworzyć je zaledwie jeden raz, po tym czasie fotografia lub wideo przepadają. Wykonanie zrzutu ekranu lub ponowne odtworzenie wiadomości wiąże się natomiast z komunikatem, który wysłany zostaje do nadawcy.

  Zobacz także  


Czy warto korzystać ze Snapchata?

Snapchat to bardzo prosta w obsłudze aplikacja, która jednak posiada wiele zaawansowanych opcji. Skorzystać możemy z wielu filtrów zmieniających nasz wygląd lub głos. Za pomocą pokrewnych aplikacji możemy też wykonać nasz personalny awatar, za pomocą którego tworzyć możemy naprawdę wymyślne kompozycje. Ponadto nasze materiały możemy udostępniać na tak zwanych stories – są one wówczas dostępne dla wszystkich osób, które dodały nasz profil do obserwowanych. W ten sposób możemy na przykład ustalić śledzących nas za pośrednictwem aplikacji – istnieje bowiem spora szansa, że odtworzą oni właśnie nasze stories, my natomiast będziemy w stanie taką listę sprawdzić z poziomu aplikacji. Pomimo ogromnej popularności podobnych rozwiązań – Snapchat nie traci na popularności. Gdzie można pobrać aplikację?

Gdzie pobrać Snapchat?

Pobieranie Snapchata jest zupełnie darmowe. Aplikację zainstalować mogą zarówno użytkownicy Androida, jak i iOS. Odwiedzić muszą oni w tym celu kolejno sklep Google Play lub App Store. Instalacja i konfiguracja aplikacji jest bardzo intuicyjna i zajmuje maksymalnie kilka minut. Po jej zakończeniu możemy dodać znajomych (poprzez nazwy użytkownika, kontakty lub specjalny kod). Zaopatrzeni w listę zaufanych osób możemy rozpocząć popularne snapowanie. Pamiętajmy jednak, że w internecie nie jesteśmy anonimowi – warto więc dwa razy zastanowić się przed wysłaniem każdej wiadomości, zdjęcia lub filmiku. 


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: