×

Wyszukaj artykuł

Witaj w klockowym świecie

Skyland - darmowy launcher Minecraft

Mateusz | dnia: 26-10-2020 | skomentuj

Skyland - darmowy launcher Minecraft

Minecraft / materiały promocyjne gry

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Pierwotna definicja słowa skyland oznacza jednostkę osadniczą w Stanach Zjednoczonych,  stanie Nevada, w hrabstwie Douglas. Najpopularniejszym dziś tego słowa użytkownikami wcale jednak nie są osadnicy z Ameryki Północnej a gracze Minecraft.

Skyland to oficjalna aplikacja pozwalająca na rozgrywkę w tą grę w trybie multiplayer, jak i uruchomienie dowolnej z dziesiątek wersji tej gry. Produkcja studia Mojang to jedna z najpopularniejszych gier o otwartym świecie. Gracz ma okazję zwiedzać, budować i tworzyć przedmioty w świecie zbudowanym z sześcianów. Główną zaletą gry jest jej ciągły rozwój o nowe funkcje, przedmioty i inne możliwości pozwalające się cieszyć rozgrywką przez długie godziny, a dzięki zastosowaniu języka Java użytkownik może uruchomić aplikację na wielu popularnych systemach operacyjnych.

Skyland to nie jedyny launchar gry Minecraft - warto sprawdzić także program Shiginima Launcher.

  Zobacz także  


Minecraft - najlepsza gra w historii?

Przez lata powstawało wiele rozwiązań, które umożliwiały cieszenie się rozgrywką wspólnie z przyjaciółmi i innymi graczam z całego świata. Hamachi, Steam, czy inne programy do gry w trybie TCP/IP przysporzyły mnóstwo fanów Minecrafowi, a możliwość kooperacji lub rywalizacji z pozostałymi budowniczymi stanowi znakomite rozszerzenie, dzięki któremu po dzień dzisiejszy miliony graczy pozostaje fanami tej prostej, lecz niesamowicie grywalnej gry.

SkyLand Launcher to specjalne narzędzie autorstwa skyland.pl, dzięki któremu możemy uruchomić grę Minecraft na polskim serwerze.Wśród dostępnych serwerów znajdziemy: SkyBlock, Classic, PvP Pistolety, SkyWars, Creative, SkyFire, JumpPVP, WaterBlock, Prison, Chowany, Pojedynek 1vs1, Build, MiniGry oraz SkyGrid. Niestetym Skyland Launcher obsługuje grę Minecraft tyko  w wersji 1.8, więc jeśli zdecydujemy się na zabawę przy użyciu opisywanego programu nie otrzymamy dostępu do zawartości udostępnionej przez studio Mojang w nowszych wydaniach produkcji. Skyland launcher dostępny jest na niemal każdą platformę za darmo. Dla użytkowników powstało również specjalne forum, na którym oprócz wymieniania się wrażeniami, spostrzeżeniami dotyczącym rozgrywki, przeczytamy wiele ciekawostek lub rozwiążemy nasze problemy techniczne. Jeśli jestes fanem Minecrafta, to na pewno musisz spróbować wersji, którą udostępnia Skyland.

A może masz ochotę na nieco inną przygodę w Minecraftowym świecie? W takim razie koneicznie sprawdź grę Minecraft Dungeons.


Wszystko na temat:

Gry Technologia Internet Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz