×

Wyszukaj artykuł

Charakterystyka znaku

Skorpion – znak zodiaku ostrożnych i zdeterminowanych

Redakcja Pinbook | 08-03-2020 | skomentuj

Skorpion – znak zodiaku ostrożnych i zdeterminowanych

Fotografia poglądowa

OceńSpod znaku Skorpiona są osoby, które przyszły na świat między 23 października a 21 listopada. Są one zazwyczaj niezwykle inteligentne, skore do nauki i mają umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy. Bywają wojownicze i agresywne. Nie afiszują się ze swoimi przemyśleniami i poglądami – nierzadko trudno odgadnąć o czym tak naprawdę myślą. Doskonale natomiast analizują otaczającą ich rzeczywistość i potrafią wyciągać poprawne i daleko idące wnioski. Znają się na ludziach i potrafią z dużą precyzją określić ich mocne i słabe strony. Osoby spod znaku Skorpiona to często przepełnieni ambicją idealiści, którzy chcą osiągnąć jasno określony cel.  Jego wrodzone cechy sprawiają, że łatwo go oszukać i wyprowadzić w pole – zapamięta to sobie i poszuka odpowiedniej zemsty. 

 

  Zobacz także  


Skorpiony kochają ryzyko i żyją dla wyzwań – rzadko jednak dzielą się swoimi najskrytszymi pragnieniami z najbliższymi. Jako przyjaciele bywają skryci i małomówni – bez wątpienia można jednak na nich polegać w godzinie próby.

Skorpion w pracy

Skorpiony to niemal wymarzeni pracownicy – nie sprzeczają się i starają się jak najlepiej wykonywać powierzone im obowiązki.  Są to osoby cierpliwe i wytrwałe – nie poddają się po porażkach i nie przerażają ich ogromne wyzwania. Dla swoich współpracowników często jest nieodgadniony – nigdy tak naprawę nie można być pewnym jego sposobu myślenia i stanowiska w konkretnej sprawie. Nie afiszuje się i woli być częścią grupy niż jej liderem. W razie potrzeby potrafi jednak pokierować zespołem i jasno wyznacza jego mocne i słabe strony.

Skorpion w miłości

Początkowa faza związku ze Skorpionem jest bardzo trudna i wymaga od jego drugiej połówki cierpliwości i zaangażowania. Odpowiednio ulokowane uczucia zaprocentują jednak ogromnym zaufaniem, uczuciem i czułością Skorpiona, który otworzy się na drugą połówkę. Osoby spod tego znaku nie ustają w staraniach mających na celu uszczęśliwienie drugiej osoby. Nie są kłótliwe i potrafią przemilczeć wiele rzeczy. Ostatecznie jednak pragną by ich zdanie było tym najważniejszym.

Znak zodiaku: Skorpion
Obowiązuje: 23.10 - 21.11
Żywioł: woda
Pora roku: jesień
Znaki zgodne: Rak, Ryby
Znaki niezgodne: Byk, Lew, Wodnik


Wszystko na temat:

Horoskop Znaki zodiaku Wszystkie tagiKomentarze: