×

Wyszukaj artykuł


Nie doczekał premiery

Najnowszy singiel Lady Gagi wyciekł do sieci!

Redakcja Pinbook | 23-01-2020 | skomentuj

Najnowszy singiel Lady Gagi wyciekł do sieci!

mirror.co.uk

Oceń


Właśnie w internecie opublikowany został najnowszy singiel Lady Gagi, zatytułowany „Stupid Love”. Jego premiera wraz z teledyskiem miała się odbyć na początku lutego. Podobno utwór został udostępniony w pliku o wysokiej jakości, ale na razie nie do końca jest pewne, czy zawiera on ostateczną wersję piosenki, czy stanowi jedynie jej demo. Plik został odkryty na stronie samej Lady Gagi – był on tam zapisany w utajnionym kodzie. nie jest to pierwszy raz, gdy przed premierą wykradziono utwór wokalistki. To samo spotkało już niegdyś piosenki z albumu „Joanne".
 

  Zobacz także  

Video dnia:Premiera utworu miała mieć miejsce 7 lutego. Póki co, menedżer Lady Gagi zaprzecza jakoby utwór, który ukazał się w sieci, był prawdziwą wersją „Stupid Love”.

Nowa płyta

W tym roku wokalistka planuje wydać nową płytę, która będzie pierwszym jej albumem od czasu ścieżki, którą nagrała do filmu „Narodziny gwiazdy”. Ponieważ Lady Gaga jest jedną z najlepiej sprzedających się artystów na całym świecie, z pewnością nie będzie miała problemu ze sprzedażą nowego krążka. Do tej pory sprzedała już 27 milionów albumów i 146 milionów samych singli. Jej twórczość od lat zdobywa uznanie krytyków i publiczności, czego wyrazem są otrzymane przez nią liczne nagrody muzyczne Grammy i BRIT Awards. Piosenkarka ma na koncie także Oscara za piosenkę „Shallow”, powstałą w duecie z Bradleyem Cooperem do filmu „Narodziny gwiazdy”.

Zobacz także: Utwory Lady Gagi


Wszystko na temat:

Lady Gaga Muzyka Gwiazdy Internet Wszystkie tagiDodaj komentarz