×

Wyszukaj artykuł


Seks

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Seks

Oceń


Seks jest ważną i w pełni naturalną częścią naszego życia. Doświadczamy tego także podczas marzeń sennych, które nierzadko nacechowane są erotycznie. Nie wszystkie sny związane z seksem są jednak wynikiem narastającego pożądania czy długiej wstrzemięźliwości seksualnej. Co oznaczają sny, w których uprawiamy seks i jak je interpretować?

Jeśli w śnie uprawiasz seks z nieznajomą osobą może to wskazywać na podświadomą niską samoocenę i poczucie bycia niedocenionym. Może to także być prognostyk spotkania kogoś nowego, kto odkryje w Tobie pokłady ukrytej dotychczas seksualności.

Jeśli śni Ci się, że uprawiasz seks z byłym partnerem/partnerką nie jest to dobry prognostyk. Może oznaczać, że brakuje Ci drugiej osoby i tęsknisz za związkiem, który przestał istnieć. Jeśli jesteś w nowym związku także masz powody do obaw. Taki sen może oznaczać, że w obecnej relacji czegoś Ci brakuje i chętnie fantazjujesz o dawnej miłości. Sen erotyczny z obecnym partnerem także niekoniecznie jest dobrym sygnałem. Może oznaczać problemy w Waszym intymnym pożyciu, o których z całą pewnością warto porozmawiać.

  Zobacz także  

Video dnia:Osoby heteroseksualne czasem doświadczają we śnie seksu z osobą o tej samej płci. Można to interpretować co najmniej na kilka sposobów. Może to oznaczać zarówno nieujawnione tendencje homoseksualne, jak i brak zaspokojenia w obecnej relacji. Taki sen interpretować też można jako zbliżające się kłopoty i osobę, która życzy Ci źle i spisuje na Twoją niekorzyść. Możemy też śnić o seksie z osobą z naszej rodziny. Senniki interpretują to jako potrzebę zmierzenia się z problemem, z którym do tej pory nie mogliśmy sobie poradzić.

Seks w miejscu publicznym interpretowany jest przez senniki jako próba ukrycia tajemnicy, być może nawet związanej z osobą, z którą go uprawiacie. Taki sen świadczyć może o chęci ucieczki od wyjawienia niełatwej prawdy, która mogłaby postawić Cię w negatywnym świetle. Brutalny seks, który pojawia się w Twoim śnie oznaczać może niepohamowany popęd, frustrację, irytację i złość, którą należy wyładować.


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Kot
Pożar
Pocałunek