×

Wyszukaj artykuł

Konwertery MP3 z Youtube

Pobieranie i ściąganie Mp3 z YT. Darmowy konwerter i przetwornik Youtube filmy i muzyka

Jacek | dnia: 19-03-2019 | skomentuj

Pobieranie i ściąganie Mp3 z YT. Darmowy konwerter i przetwornik Youtube filmy i muzyka

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Słuchamy naszej nowej, ulubionej piosenki na YouTube i koniecznie chcemy ją mieć na swoim urządzeniu elektronicznym. Szukamy jej na programach do odtwarzania muzyki, chcemy ją kupić na swój telefon i nigdzie jej nie ma. Co w takiej sytuacji? Dzięki postępowi technologicznemu możemy bez problemu pobrać ukochane materiały z serwisu YouTube i ściągnąć je w formacie mp3, który na pewno obsłuży nasz telefon, tablet czy komputer. I gotowe! W szybki, prosty sposób możemy zrobić to ze wszystkimi materiałami, które są dla nas istotne i które chcemy mieć na swoim urządzeniu. Niezależnie od tego, czy zależy nam na posłuchaniu jakiegoś wywiadu, piosenki lub wykładu. Dzięki temu zawsze mamy do tego dostęp, a także nie musimy np. zużywać swoich danych komórkowych, chcąc posłuchać danej piosenki poza domem.

Konwerter, przetwornik i downloader YT na mp3

Ciągle jednak słyszymy, że wszelkie ściąganie to działanie nielegalne i nie powinniśmy tego robić, ponieważ grozi nam za to kara np. grzywny. Nie chcemy przecież ryzykować. Warto więc wszystkich uspokoić – ściąganie filmu z YouTube w formacie mp3 jest jak najbardziej LEGALNE i DOZWOLONE. Są jednak pewne warunki, które trzeba przy tym spełnić. Trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że ściągamy to na nasz własny użytek lub chcemy go słuchać w otoczeniu przyjaciół lub rodziny. Zabronione jest udostępnianie dalej danego materiału, czyli korzystanie z serwisów np. p2p (np. Torrent) ponieważ wtedy nie tylko ściągamy, ale również udostępniamy dany materiał. Surowo zabronione, kompletnie niedozwolone, jest późniejsze dystrybuowanie danej piosenki i pobieranie za nią opłat, ponieważ łamiemy wtedy prawo autorskie. Za swój materiał pieniądze może otrzymywać tylko i wyłącznie osoba, która jest jego twórcą i właścicielem.

  Zobacz także  


Ściąganie filmów i muzyki mp3 z Youtube jak działa ?

W zasadzie stron na których można zamienić film z YouTube na mp3 i ściągnąć na swoje urządzenie jest cała masa. I w zależności od tego, która bardziej nam pasuje, można z nich korzystać. Niektóre z nich oferują tylko konwertowanie filmów na format mp3, a inne mają znacznie szerszą ofertę.
Na przykład  za pomocą konwertera yt można nie tylko ściągnąć dany materiał w mp3, ale również w oryginale – wraz z obrazem. Jak to zrobić? W pasku wystarczy wkleić link do interesującego nas wywiadu lub piosenki, a następnie wyszukać. Pokaże nam się dany materiał i wystarczy pobrać go w interesującym nas formacie. Jeśli nie mamy możliwości wyszukać materiału w YouTube i wkleić linku, możemy po prostu przeszukać bazę, aby pokazała nam to, co akurat pod podanym zagadnieniem jest popularne.
Robi się to bardzo prosto i zajmuje dokładnie kilkanaście sekund. Nawet osoba nie do końca biegła w obsłudze komputera jest w stanie sobie z tym poradzić i sprawić, że na jego telefonie pojawi się ukochana piosenka.

Coraz więcej osób pobiera darmową muzyke i filmy oraz teledyski. Czy pobieranie i ściąganie z YT ma sens ?

Ponieważ obecnie rynek jest często za drogi i jednocześnie nieco bardziej okrojony niż w Internecie. Obecnie twórcy coraz częściej wrzucają coś do sieci na wyłączność, nie wypuszczając tego na swojej płycie. I dlatego właśnie ciężko jest nam to dostać w inny sposób. A ponadto – nie wszystkich jest stać aby kupować wszystkie płyty twórców, których muzyka przypadła nam do gustu. Dlatego właśnie ściąganie muzyki z YouTube i zmienianie ich na mp3, do użytku własnego, okazuje się dla nas wybawieniem. Nie bójmy się więc z tego korzystać.

Sprawdź też Teksty piosenek


Wszystko na temat:

Internet Aplikacje Muzyka Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz


Williamdix

Williamdix 27-01-2020

Siemano, może ktoś polecić kolagen z tołpygi?Potrzebuję takiego do smarowania na ciało, ze względów sportowych.