×

Wyszukaj artykuł

Bigos nowym hitem?

Schafter i Taco Hemingway w nowym teledysku

Redakcja Pinbook | 07-11-2019 | skomentuj

Schafter i Taco Hemingway w nowym teledysku

Youtube

OceńSchafter (a właściwie Wojciech Laskowski) to rewelacja polskiej sceny hiphopowej. Urodzony w 2003 roku piosenkarz może pochwalić się milionami odsłon swoich utworów, spośród których najpopularniejszym jest hot coffee (klip ma ponad 14 milionów wyświetleń tylko na YouTube). W sieci pojawiło się właśnie najnowsze dziecko młodego artysty. Utwór ma szansę stać się prawdziwym hitem – u boku Schaftera wystąpił bowiem Taco Hemingway.

  Zobacz także  


Taco (Filip Szczęśniak) dał się poznać polskim fanom dzięki kilku świetnym albumom, które do dziś cieszą się ogromną popularnością. Teraz udzielił się gościnnie na płycie Schaftera.

Kiedy premiera płyty Schaftera?

Jak opisać muzykę Schaftera? Jest to połączenie hip-hopu i r&b, które uzupełniają nieszablonowe teksty z anglojęzycznymi wstawkami. Znana jest także dokładna data premiery pierwszego albumu artysty – audiotele ukaże się 22 listopada. Fani mogą jednak już teraz zakupić preorder płyty, na której znajdziemy aż 17 utworów. Warto dodać także, że Taco Hemingway nie jest na niej jedynym gościem. Jaki efekt przyniosła współpraca obu panów? Możecie sprawdzić poniżej:


Wszystko na temat:

Muzyka Rap Taco Hemingway Schafter Wszystkie tagiKomentarze: