×

Wyszukaj artykuł


Tani ale nie najgorszy

Samsung Galaxy A41 – średniak w budżetowej cenie

Redakcja Pinbook | 19-05-2020 | skomentuj

Samsung Galaxy A41 – średniak w budżetowej cenie

Fotografia poglądowa - nie przedstawia opisywanego modelu

Oceń


Samsungi to jedne z najchętniej wybieranych smartfonów w ostatnich latach. Nowe modele wciąż znajdują licznych nabywców, którzy doceniają ich design i stosunek ceny do jakości. Niedawno w polskich sklepach pojawiło się kolejne urządzenie z ich stajni, które zdaje się kultywować najlepsze tradycje swoich poprzedników. Mowa o telefonie Samsung Galaxy A41, który oczywiście ma kilka wad – wciąż jednak pozostaje rozsądną alternatywą w półce cenowej do 1500 złotych. Co napędza Samsunga?

  Zobacz także  


Samsung Galaxy A41 to smartfon ze średniej półki – pozbawiony najnowszych rozwiązań i technologii (nie obsłuży chociażby głośnego 5G). Wciąż jednak jest rozsądną inwestycją, z której powinna być zadowolona większość użytkowników.

Samsung Galaxy A41 – specyfikacja i cena

Sporym plusem telefonu jest duży i jasny wyświetlacz AMOLED (6,1 cala). Na pokładzie znajdziemy też całkiem przyzwoity aparat (48 Mpix) i kamerkę przednią (25 Mpix). A41 to także 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej (można ją rozbudować o kartę pamięci). Całość zasilana jest baterią o pojemności 3500 mAh – systemem operacyjnym jest zaś Android 10. Cena? Tutaj większość użytkowników może być miło zaskoczona. Za Samsunga Galaxy A41 trzeba zapłacić obecnie 1299 złotych. Może się więc okazać, że jest to świetna alternatywa dla osób szukających dość wydajnego smartfona w cenie do 1500 złotych.


Wszystko na temat:

Technologia Telefony Wszystkie tagiKomentarze: