×

Wyszukaj artykuł

Skorzystacie z takiej opcji?

Rewolucja na Netflixie – będą nowe plany abonamentowe?

Redakcja Pinbook | 15-12-2019 | skomentuj

Rewolucja na Netflixie – będą nowe plany abonamentowe?

Fotografia poglądowa

OceńNetflix szturmem wdarł się na polski rynek. Korzystają z niego tysiące użytkowników – niektórzy już teraz prorokują, że to jeden z następców tradycyjnej telewizji. Platforma proponuje subskrypcje miesięczną – użytkownik może wybrać preferowany plan, z którego zrezygnować może w każdej chwili. Netflix ciągle szuka jednak innych rozwiązań, które pozwolą zarówno przyciągnąć nowych użytkowników, jak i utrzymać stałych. Tym razem platforma testuje naprawdę ciekawe rozwiązanie, które oferowałoby długoterminowe plany abonamentowe w atrakcyjnych cenach.

  Zobacz także  


Na razie nie wiadomo kiedy i czy w ogóle usługa pojawi się w Polsce. The Economic Times poinformował, że w Indiach testowany jest model długoterminowego abonamentu Netflix – miałby on kusić klientów zniżkami nawet rzędu 50%.

Niższe ceny w dłuższym pakiecie?

Nowy pomysł Netflixa zakłada, że wysokość naszej zniżki zależna może być od czasu, na który zdecydujemy się zasubskrybować usługę. Im dłuższy okres – tym niższa cena w przeliczeniu na miesiąc. Przeliczając indyjską ofertę na złotówki, wygląda to następująco:

1 miesiąc - 52 zł
3 miesiące - ok. 125 zł (ok. 42 zł na miesiąc)
6 miesięcy – ok. 220 zł (ok. 36 zł na miesiąc)
12 miesięcy – ok. 310 zł (ok. 26 zł na miesiąc)

Wiele wskazuje więc na to, że najwięcej zyskają stali klienci. Bylibyście gotowi zdecydować się na najdłuższy abonament za taką cenę?


Wszystko na temat:

Internet Filmy Seriale Netflix Wszystkie tagiKomentarze: