×

Wyszukaj artykuł

Cena kusi

Redmi AirDots 2 – budżetowe słuchawki bezprzewodowe

Mateusz | dnia: 20-07-2020 | skomentuj

Redmi AirDots 2 – budżetowe słuchawki bezprzewodowe

Redmi

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Dzięki internetowi muzyka jest dzisiaj niemal wszechobecna. Nic więc dziwnego, że ogromną popularnością cieszą się słuchawki, dzięki którym możemy posłuchać muzyki zarówno nie przeszkadzając innym, jak i w lepszej jakości. Sprzęt grający ewoluował przez lata i dziś ogromną popularnością cieszą się chociażby słuchawki bezprzewodowe. Okazuje się, że tego typu sprzęt wcale nie musi być drogi. Przykładem mogą być tutaj słuchawki od Xiaomi -  AirDots S, które w chwili pisania tego tekstu można kupić za nieco ponad 100 złotych. Na rynek wkracza teraz ich następca - Redmi AirDots 2.

  Zobacz także  


Na pierwszy rzut oka Redmi AirDots 2 nie różnią się niczym od swoich poprzedniczek. Opakowanie zawiera dwie słuchawki i wymienne końcówki do uszu. Każda ze słuchawek waży zaledwie 4,1 grama. 

Redmi AirDots 2 – dane techniczne

Czego możemy spodziewać się po nowych słuchawkach od Xiaomi? Najważniejszą nowością jest chyba obsługa Bluetooth 5.0. Użytkownicy mogą więc liczyć na dobre i stabilne połączenie słuchawek z telefonem. Producent wskazuje, że słuchawki na baterii są w stanie pracować nawet 12 godzin (uwzględniając energię, którą dostarcza pokrowiec). Xiaomi chwali się także funkcją Enviroment Noise Reduction, która ma pomóc w redukowaniu szumów z zewnątrz. Tajemnicą pozostaje na razie dokładna cena słuchawek Redmi AirDots 2. Wiemy, że wyceniono je na zaledwie 79 juanów (nieco ponad 40 złotych). Cena w Europie będzie jednak prawdopodobnie nieco wyższa i ostatecznie oscylować powinna w okolicy 100-150 złotych. 

A może szukasz ciekawego filmu na wieczór? Polecamy Film o pszczołach, Za kilka dolarów więcej i Alvin i wiewiórki 2.


Wszystko na temat:

Technologia Telefony Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz