×

Wyszukaj artykuł

Cena kusi

Redmi AirDots 2 – budżetowe słuchawki bezprzewodowe

Redakcja Pinbook | 20-07-2020 | skomentuj

Redmi AirDots 2 – budżetowe słuchawki bezprzewodowe

Redmi

OceńDzięki internetowi muzyka jest dzisiaj niemal wszechobecna. Nic więc dziwnego, że ogromną popularnością cieszą się słuchawki, dzięki którym możemy posłuchać muzyki zarówno nie przeszkadzając innym, jak i w lepszej jakości. Sprzęt grający ewoluował przez lata i dziś ogromną popularnością cieszą się chociażby słuchawki bezprzewodowe. Okazuje się, że tego typu sprzęt wcale nie musi być drogi. Przykładem mogą być tutaj słuchawki od Xiaomi -  AirDots S, które w chwili pisania tego tekstu można kupić za nieco ponad 100 złotych. Na rynek wkracza teraz ich następca - Redmi AirDots 2.

  Zobacz także  


Na pierwszy rzut oka Redmi AirDots 2 nie różnią się niczym od swoich poprzedniczek. Opakowanie zawiera dwie słuchawki i wymienne końcówki do uszu. Każda ze słuchawek waży zaledwie 4,1 grama. 

Redmi AirDots 2 – dane techniczne

Czego możemy spodziewać się po nowych słuchawkach od Xiaomi? Najważniejszą nowością jest chyba obsługa Bluetooth 5.0. Użytkownicy mogą więc liczyć na dobre i stabilne połączenie słuchawek z telefonem. Producent wskazuje, że słuchawki na baterii są w stanie pracować nawet 12 godzin (uwzględniając energię, którą dostarcza pokrowiec). Xiaomi chwali się także funkcją Enviroment Noise Reduction, która ma pomóc w redukowaniu szumów z zewnątrz. Tajemnicą pozostaje na razie dokładna cena słuchawek Redmi AirDots 2. Wiemy, że wyceniono je na zaledwie 79 juanów (nieco ponad 40 złotych). Cena w Europie będzie jednak prawdopodobnie nieco wyższa i ostatecznie oscylować powinna w okolicy 100-150 złotych. 

A może szukasz ciekawego filmu na wieczór? Polecamy Film o pszczołach, Za kilka dolarów więcej i Alvin i wiewiórki 2.


Wszystko na temat:

Technologia Telefony Wszystkie tagiKomentarze: