×

Wyszukaj artykuł

Klasa sama w sobie

Razer DeathAdder V2 Mini – mała myszka dla graczy

Redakcja Pinbook | 13-07-2020 | skomentuj

Razer DeathAdder V2 Mini – mała myszka dla graczy

Materiały promocyjne Razer

OceńDzisiejszy gracz komputerowy to osoba zupełnie inna niż miłośnik wirtualnej rozrywki sprzed chociażby kilkunastu lat. Dziś do naszej dyspozycji oddane są nowoczesne urządzenia, potężne komputery i różnorodne akcesoria. Jednym z liderów wśród producentów komputerowego sprzętu jest Razer, który dostarcza graczom między innymi słuchawki czy głośniki. Niedawno na rynku zadebiutował nowy gryzoń od zielonego giganta, którego wymiary powinny zadowolić miłośników nieco mniejszych myszek. Mowa o modelu Razer DeathAdder V2 Mini, którego specyfikację, wymiary i cenę znajdziecie poniżej. 

  Zobacz także  


Oczywiście myszka posiada złącze USB, za pomocą którego łączymy ją z komputerem. Zainteresowanie nowym gryzoniem mogą budzić zwłaszcza jego wymiary - 114,2 x 56 x 38,5 milimetrów przy wadze zaledwie 62 gramów.

Razer DeathAdder V2 Mini – dane techniczne 

Myszka przeznaczona jest dla osób praworęcznych, które używają chwytów claw i palm. Do ich dyspozycji zostało oddanych 6 przycisków. Wrażenie może robić sensor optyczny gryzonia, którego rozdzielczość wynosi aż 8500 DPI. Maksymalna szybkość Razera DeathAdder V2 Mini wynosi natomiast 300 cali na sekundę i przyspieszenie do 35 G. Myszka jest podświetlana i obsługuje Razer Chroma RGB. Oczekiwania użytkowników powinna także spełnić cena urządzenia, która jest niższa niż w przypadku nieco większych kuzynów myszki ze stajni Razera. Za DeathAdder V2 Mini w chwili pisania tego tekstu należy zapłacić około 59,99 euro (około 270 złotych). Za podobne myszki w większych rozmiarach zapłacimy niespełna 100 złotych więcej. Skusicie się na tego gryzonia? A może wolicie innego rodzaju akcesoria? Podzielcie się z nami swoim zdaniem w komentarzach. 

Szukasz ciekawego pomysłu na wieczór? Zastanawiasz się nad dobrym kinem? Serdecznie polecamy filmy Lomo: życie blogera, Diabeł: Inkarnacja i Świat w płomieniach.


Wszystko na temat:

Technologia Wszystkie tagiKomentarze: