×

Wyszukaj artykuł


Rafał

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Rafał

Oceń


Rafał to imię pochodzenia hebrajskiego. Przetłumaczyć je można jako Bóg uzdrawia. Rafała cechuje chaotyczność i nerwowość. Posiada wiele zainteresowań, nie potrafi się jednak w pełni na nich skupić i bywa nieuważny. Stawiane przed nim zadania realizuje według własnego pomysłu i przyjmuje fasadę nieustępliwego. Po zapoznaniu się z argumentami stron jest jednak w stanie przyjąć do wiadomości inny punkt widzenia. Rafał ma duszę marzyciela i jest świetnym kompanem imprez i spotkań. Ma jednak problem z okazywaniem uczuć i empatii, a racjonalizm jest dla niego obcy.

Życie towarzyskie

Rafał jest marzycielem – nie potrafi twardo stąpać po ziemi. Przyciąga to do niego mnóstwo ludzi, dla których jest świetnym towarzyszem i gawędziarzem. Potrafi sprawiać negatywne wrażenie i wprowadzać konsternację, na ogół jednak cechuje go sympatyczne usposobienie i życzliwość. Stwarza pozory pewnego siebie i despotycznego. Rafał łatwo jednak ulega wpływom i z łatwością zmienia zdanie, co odebrane może zostać jako uległość.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Rafał nie jest wymarzonym typem pracownika. Jego nieuwaga i lekkomyślność potrafią odbić się na wykonywanych obowiązkach. Działa chaotycznie i ma problem z doprowadzeniem spraw do końca. Jego cechą charakterystyczną jest słomiany zapał i łapanie kilku srok za ogon. Przez to Rafał ma problemy z racjonalnym zaplanowaniem swoich działań. Nie brakuje mu jednak talentów – świetnie odnajduje się w zawodach twórczych, które pozwalają mu na rozwinięcie marzycielskich skrzydeł.

Miłość

Rafał nie narzeka na brak zainteresowania kobiet. Jego marzycielska i romantyczna natura sprawia, że wiele z nich postrzega go jako partnera idealnego. Rafał odczuwa silną potrzebę bliskości i związku emocjonalnego – sam jednak ma wyraźny problem z wyrażaniem swoich uczuć. Nie lubi być rozpieszczamy, ale zaniedbywany zamyka się na uczucia. Ciężko z całą pewnością określić jego uczucia – on sam często ma z tym problem.

Sławni imiennicy

Rafał Królikowski – aktor
Rafał Majka – kolarz
Rafał Maserak – tancerz
Rafał Patyra – dziennikarz
Rafał Ziemkiewicz – dziennikarz






Wszystko na temat:

Wszystkie tagi



Komentarze:



Nowsze artykuły

Amelia
Wiktoria
Kacper