×

Wyszukaj artykuł

Skorzystacie?

Pornhub Premium za darmo dla wszystkich – wszystko przez epidemię koronawirusa

Redakcja Pinbook | 26-03-2020 | skomentuj

Pornhub Premium za darmo dla wszystkich – wszystko przez epidemię koronawirusa

Logo firmy Pornhub

OceńEpidemia koronoawirusa jest już problemem globalnym. Niebezpieczny patogen dotarł już do niemal każdego kraju na świecie. Nic więc dziwnego, że pojawiają się coraz to nowe sposoby i pomysły na walkę z nim. Rządy państw, celebryci czy firmy namawiają ludzi do pozostania w domach – kontrolowane odizolowanie się może doprowadzić do zatrzymania pikującej w górę liczby zarażonych. Dość niecodziennym pomysłem wykazał się Pornhub – jeden z największych serwisów z filmami dla dorosłych w sieci. Okazuje się, że teraz z usługi Premium mogą skorzystać na nim wszyscy zainteresowani użytkownicy. 

  Zobacz także  


Darmowy Pornhub Premium to nie pierwsza tego rodzaju inicjatywa portalu – warto przypomnieć, że wcześniej z bezpłatnej usługi mogli korzystać Hiszpanie, Francuzi czy Włosi.

Jak skorzystać z darmowego Pornhub Premium?

Skorzystać z darmowej opcji premium można skorzystać pod adresem pornhub.com/stayhome. Zgodzić musimy się na specjalny regulamin – jest w nim mowa między innymi o przestrzeganiu zasad higieny, zachowywaniu bezpiecznej odległości czy częstym myciu rąk. Następnie musimy jedynie podać nazwę użytkownika, mail i hasło (nie ma konieczności podawania numeru karty płatniczej). Co zyskujemy dzięki subskrypcji premium? Przede wszystkim zyskujemy dostęp do treści niedostępnych dla zwykłych użytkowników. Ponadto mamy możliwość obejrzenia filmów w wyższej rozdzielczości i z pominięciem reklam. Czy warto? Każdy chyba musi samodzielnie odpowiedzieć sobie na to pytanie. 


Wszystko na temat:

Internet Sex (Seks) Pornografia Wszystkie tagiKomentarze: