×

Wyszukaj artykuł

Rozdano European Festival Awards

Polski festiwal najlepszy w całej Europie!

Redakcja Pinbook | 18-01-2020 | skomentuj

Polski festiwal najlepszy w całej Europie!

facebook.com/eufestawards

OceńW mieście Groningen w Holandii odbyła się 11. edycja międzynarodowego konkursu European Festival Awards. Spośród wielu europejskch masowych imprez wyłoniono te najlepsze. Imprezy te rywalizowały ze sobą w kategoriach małego, dużego i średniego festiwalu. W tej ostatniej zwycięzcą został polski Open’er. Organizatorzy Open'era powiadomili o tym na Instagramie nie kryjąc swojej radości:

Głosami publiczności i międzynarodowego jury wygraliśmy w niezwykle prestiżowej kategorii dużych festiwali! Bardzo Dziękujemy!!! Totalna radość!

  Zobacz także  


Ceremonia rozdania European Festival Awards odbyła się 15 stycznia.

Najlepszy festiwal w Europie

Z pewnością można przyznać, że nasza rodzima impreza zasłużyła sobie na miano najlepszego dużego festiwalu w Europie, które właśnie jej przyznano. Open'er, który odbywa się regularnie od 2003 roku na lotnisku Kosakowo w Gdyni, ściąga największe sławy muzyki polskiej i zagranicznej. Ich koncerty przyciągają z kolei nawet blisko 140 tys. publiczności. Na scenie Opener'a gościły między innymi takie gwiazdy światowego formatu, jak: Pearl Jam, Radiohead, Depeche mode, Rihanna, Foo Fighters, Snoop Dogg, Bruno Mars, Coldplay, Kylie Minogue, Björk, Florence + The Machine czy Red Hot Chilli Peppers.

  Zobacz także  


W tym roku Open'er Festival odbędzie się w dniach 1-5 lipca. Tym razem będzie można zobaczyć tam takich artystów, jak między innymi: Taylor Swift, ASAP Rocky, Twenty One Pilots i Martin Garrix.

Gratulujemy!

Wszystko na temat:

Muzyka Nagrody Impreza Rozrywka Instagram Europa Wszystkie tagiKomentarze: