×

Wyszukaj artykuł


Pocałunek

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Pocałunek

Oceń


Pocałunki w większości przypadków związane są z bliskością i związkiem uczuciowym. Mogą mieć też charakter intymny i erotyczny. Podobnie nacechowane są pocałunki, które przeżywamy podczas marzeń sennych. Często są one wynikiem codziennych przeżyć i odczuć śniącego, który w śnie urzeczywistnia swoje pragnienia. Wyrazem takich uczuć może być pocałunek w usta, który jest symbolem niespełnionej namiętności i narastającego pożądania.

Pocałunek nieznajomego może oznaczać konieczność większej ostrożności w kontaktach z nieznajomymi. Być może ktoś z Twoich bliskich zrani Cię lub zawiedzie. Uważaj więc na nieczyste intencje i staraj się czytać pomiędzy wierszami. Pocałunek mężczyzny oznaczać może rozczarowanie życiem osobistym i nadchodzące trudności. Jest to też zwiastun zbliżającego się rozstania – być może warto więc porozmawiać z najbliższą osobą.
Pocałunek w czoło niemal zawsze oznacza czułość i bliskość drugiej osoby. We śnie oznaczać może, że jesteśmy kochani i otoczeni opieką oraz czujemy się bezpieczni w obecnej relacji. Jeśli śnimy o całowaniu się z byłym partnerem może to oznaczać zwyczajną tęsknotę. To także znak, że nasza nowa relacja nie do końca spełnia pokładane w niej oczekiwania. Pocałunek w rękę świadczyć może o potrzebie szacunku lub uniżoności samego siebie w stosunku do otaczającego świata. Wszystko zależy od kontekstu i uczuć, które towarzysza nam w śnie.

  Zobacz także  Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Pies
Woda
Ryby