×

Wyszukaj artykuł

Jest futurystycznie!

PlayStation 5 oficjalnie zaprezentowane!

Redakcja Pinbook | 15-06-2020 | skomentuj

PlayStation 5 oficjalnie zaprezentowane!

Materiały promocyjne Sony

OceńŚwiat gier komputerowych i społeczności graczy kręci się wokół zapowiedzi, premier i nowych generacji sprzętu, które za każdym razem mają wprowadzić rozgrywkę na zupełnie nowy poziom. Nic więc dziwnego, że oficjalna prezentacja nowej konsoli Sony przyciągnęła przed ekrany miliony miłośników wirtualnej rozrywki z całego świata. Wszyscy oni nie mogą narzekać – podczas konferencji zaprezentowano i zapowiedziano sporo nowych gier, których materiały promocyjne ukazały prawdziwe możliwości nowej konsoli Sony. Wisienką na torcie była prezentacja konsoli, która wygląda bardzo futurystycznie i będzie sporo większa od swojej poprzedniczki. 

  Zobacz także  


Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć kontroler nowej konsoli – pada DualSense. Teraz ujawniono cały design najnowszego PlayStation. Okazuje się, że konsolę będziemy mogli w dniu premiery nabyć w dwóch wersjach – z napędem Blue-Ray i bez niego (tylko wersje elektroniczne gier). 

Nowa konsola Sony!

PlayStation 5 ma na pokładzie ośmiordzeniowy procesor i 16 GB pamięci RAM. Konsola korzystać będzie także z dysku SSD – ma to domyślnie niemal wykluczyć ekrany ładowania i zwiększyć liczbę klatek na sekundę nawet w najbardziej wymagających grach. Kiedy premiera? Nie znamy jeszcze konkretnej daty – konsola niemal na pewno zadebiutuje jednak pod koniec roku w okresie przedświątecznym. Sporo emocji budzi też potencjalna cena urządzenia – analitycy wskazują, że może być ona rekordowo wysoka. Za nowe PlayStation być może przyjdzie nam bowiem zapłacić nawet ponad 3 tysiące złotych. Skusicie się na taką „okazję”? A może poczekacie do pierwszych przecen?

A może szukacie dobrego kina na wieczór? Polecamy szczególnie filmy Wonderful World, Wrony i Wkraczając w pustkę.


Wszystko na temat:

Technologia Gry PlayStation 5 PlayStation Wszystkie tagiKomentarze: