×

Wyszukaj artykuł

Piotr

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Piotr

OceńImię Piotr wywodzi się z języka greckiego. Pochodzi bezpośrednio od słowa petros, które tłumaczyć należy jako skała. Świadczy to o niezłomności i sile posiadającego to imię. Doskonale oddaje to jego charakter – jest on urodzonym zwycięzcą. Wszystko za co się zabiera kończy się sukcesem. Piotr ma naturę pracoholika, bierze na siebie czasem więcej, niż jest w stanie dźwignąć. Cierpi na tym jego zdrowie, które zaniedbuje przez nadmierne poświęcanie się obowiązkom służbowym. Jest bardzo niecierpliwy, nie potrafi zaczekać i oczekuje błyskawicznych efektów podejmowanych działań. Czasem bywa trudny w kontaktach interpersonalnych, wynagradza to jednak poczuciem humoru, a jego gniew mija równie szybko jak się pojawia.

Życie towarzyskie

Piotr jest duszą towarzystwa – otwarty, przyjazny i gadatliwy. Zazwyczaj jest wulkanem energii, którą dzieli się z innymi. Potrafi jednak odciąć się od wszystkich i czasem potrzebuje czasu spędzonego samotnie. Wówczas spokojnie rozważa działania, które zamierza podjąć. Ma dar przewidywania – potrafi przewidzieć wiele skutków podejmowanych działań. Jego energia potrafi też przerodzić się w chaos i kłótliwość, najczęściej jednak epatuje pozytywną energią. Jego historie traktować należy z przymrużeniem oka – Piotr lubi koloryzować.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Piotr jest stworzony do sukcesu. W pracy jest wydajny i stawia na jakość – przynosi to zazwyczaj świetne wyniki. Musi być w centrum wydarzeń i uwielbia gdy wiele się wokół niego dzieje. Piotr ma tendencje do rygoru obowiązków – pozbawiony zadań staje się niecierpliwy i leniwy. Stara się organizować swoją pracę, choć jego sposób bycia sprawia, że zawsze brakuje mu kilku godzin w dobie. Piotr jest także świetnym przywódcą – potrafi świetnie rozdzielić zadania i zorganizować pracę zespołu.

Miłość

W życiu Piotra nie ma ważniejszej rzeczy niż miłość. Na pierwszy rzut oka wydaje się on zdystansowanym marzycielem, prawda jest jednak inna – pragnie miłości, zaufania i zrozumienia oraz nie stroni od czułości. Jest typem gawędziarza i podrywacza – przekłada się to na ogromne powodzenie u płci przeciwnej. Piotr ma tendencje do powielania wartości i zachowań wyniesionych z domu.

Sławni imiennicy

Piotr Adamczyk - aktor
Piotr Czajkowski – kompozytor
Peter Schmeichel – piłkarz
Piotr Skarga – teolog i pisarz
Piotr Żyła – skoczek narciarski


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Laura
Zuzanna
Aleksander