×

Wyszukaj artykuł


Pieniądze

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Pieniądze

Oceń


Podobno pieniądz rządzi światem. Niezaprzeczalnie jest to jeden z najważniejszych elementów w naszym życiu – to właśnie pieniądze zapewniają nam byt i zabezpieczają nasze życie. Nic więc dziwnego, że pieniądze w różniej formie często pojawiają się w naszych snach. Co symbolizują?
Ich pojawienie się w marzeniach sennych często jest oznaką braku oszczędności i marzeń o bogactwie.

Jeśli w swoim śnie znalazłeś pieniądze możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki. Może to też oznaczać pojawienie się na horyzoncie okazji na łatwy pieniądz. Nie znaczy to jednak, że dostaniesz wszystko na tacy – nawet po leżące na ulicy pieniądze trzeba się schylić. Banknoty pojawiające się podczas marzeń sennych to symbol ucieczki od problemów, przypływu sił, gotówki i energii. Według egipskiego sennika pieniądze mogą też oznaczać kłótnie i konflikty z partnerem.
Sen związany z utratą pieniędzy nie wróży niczego dobrego. Jeśli wierzyć symbolom – powinieneś przemyśleć swoje wydatki, zachowanie i podejmowane ryzyko.

W śnie często też wygrywamy pieniądze – oznaczać to może nagły przypływ gotówki i marzenie o bogactwie. Taki symbol sugeruje również, że śniący lubi chodzić na skróty i oczekuje przysłowiowej manny z nieba. Wygrana wiąże się z bezproblemowym zdobyciem środków, na które śniący liczy bez konieczności wysiłku i starań z jego strony.

Liczenie pieniędzy w śnie oznaczać może skąpstwo. Śniący liczy się z każdym groszem i paranoicznie przelicza swoje oszczędności. Pamiętaj jednak, że od oszczędności bardzo blisko do skąpstwa, które jest negatywną cechą.

  Zobacz także  

Video dnia:
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz


Nowsze artykuły

Buty
Konie
Zmarły