×

Wyszukaj artykuł


50 urodziny

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 50 urodziny

Redakcja Pinbook | 12-12-2019 | skomentuj

Życzenia, wierszyki oraz kartki na 50 urodziny

Fotografia poglądowa

Oceń


Życzenia urodzinowe na 50 urodziny

Czego życzymy osobie, która przekracza magiczną barierę połowy wieku? Życzenia z okazji 50 urodzin to nie lada zagwozdka. Czego życzyć komuś, kto niejedno już przeżył i widział. Jak zaskoczyć 50-latka, a jednocześnie nie docisnąć mu przysłowiowego gwoździa do trumny? Dlaczego gwoździa? Niestety, wielu z nas ten wiek kojarzy już z ostatnią prostą, momentem, w którym przeżywamy ten słynny kryzys wieku średniego. Jak w te wyjątkowe urodziny przekazać solenizantowi nasze intencje i jednocześnie pokazać mu, że wiek to tylko liczba? Nie liczy się kto ile ma lat na papierze, tylko to na ile lat się czuje. Piąte oczko w naszym wieku może być znakomitym powodem do urodzinowego humoru. Składając życzenia podejdźmy do tego z dystansem i nie skupiajmy się na tym, że czas upływa, a pół życia za nami. Cieszmy się z tego że przeżyliśmy je godnie i w wyjątkowy sposób radujmy się, że mamy go jeszcze tyle przed sobą.

Wierszyki na 50 urodziny

Kiedy brakuje nam pomysłu na życzenia, a chcielibyśmy by były wyjątkowe i podniosły na duchu naszych nierzadko przejmujących się swoim wiekiem solenizantów, powinniśmy ubrać je w jakiś gustowny szyk zdań. Dlaczego nie wyrazić swoich intencji za pomocą śmiesznego wiersza? 

Licznik nie ważny lecz siła ducha.

Trza być młody duchem a licznik posłucha.

Wszystkiego najlepszego dla

30-latka z 20-letnim doświadczeniem !

To tylko jeden z przykładów na to jak podejść do tematu przemijania z humorem i smakiem. Składając życzenia dojrzałej osobie nie skupiajmy się na wieku jaki osiągnęła. Doświadczenie jakie 50-latkowie posiadają to prawdziwy skarb, a takiej wiedzy jaką przez lata zdobyli, nie nabierzemy z żadnej książki. Pokażmy im że doceniamy to i sprawmy by cieszyli się z tego, że inni postrzegają ich już nie jako młodych i szalonych, a dojrzałych i doświadczonych.

Kartki na 50 urodziny

Doświadczeni solenizanci ucieszą się niezmiernie z osobiście złożonych intencji. Wypowiedziane jednak słowa, po jakimś czasie znikną z ich pamięci. Szkoda byłoby do tego dopuścić, a więc zapiszmy je również na gustownej kartce. Jeśli nie wiesz gdzie taką znaleźć, skorzystaj z gotowych wzorów lub zainspiruj się naszymi kartkami urodzinowymi.

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz