×

Wyszukaj artykuł

2020 będzie rokiem Pezeta?

Pezet jednak ruszy w trasę koncertową! W 2020 roku odwiedzi cztery miasta

Patrycja | dnia: 09-01-2020 | skomentuj

Pezet jednak ruszy w trasę koncertową! W 2020 roku odwiedzi cztery miasta

AKPA

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Pezet to jeden z tych raperów, na którego fani chyba zawsze będą czekali. Długo czekali na nową płytę, a później na koncert. I chociaż miał być tylko jeden, dla fanów z całej Polski, na Torwarze to na prośbę fanów raper postanowił zorganizować coś specjalnego. Dlatego właśnie rusza trasa koncertowa Pezeta. Zagra w czterech różnych miastach, w tym pojawi się w wielkiej Hali Stulecia. Zapowiedział jednak, że tym razem może nie udać mu się zaprosić prawie wszystkich gości ze swojej płyty. Co i rusz pojawiają się jednak jakieś smaczki, które związane są z jego nową płytą i jej promocją.

  Zobacz także  


Gdzie będziemy mogli między innymi spodziewać się występów Pezeta?

Pezet – trasa koncertowa 2020

Raper pojawi się w czterech miastach: w Gdyni, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Zagra tam zapewne nie tylko swoje nowe kawałki z płyty „Muzyka Współczesna”, ale pojawią się również te, które wierni fani znają od dawna i kochają najprawdziwszą miłością.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 14 stycznia o godz. 10. Dla użytkowników Allegro Smart! dostępne będą już dzień wcześniej, czyli 13 stycznia, o godzinie 10.

Magenta Tour
22 lutego – Gdynia Arena
6 marca – MCK Katowice
10 marca – Hala Stulecia, Wrocław
5 kwietnia – COS Torwar, Warszawa

To chyba jedna z tych informacji, z której ucieszy się każdy jeden najprawdziwszy fan rapera, któremu nie udało się kupić biletów na koncert Pezeta na Torwarze, który odbył się w grudniu 2019 roku.

  Zobacz także  


W oczekiwaniu na pojawienie się biletów sprzedaży - polecamy teledysk, który pojawił się dzisiaj na kanale Pezeta na YouTube do utworu ”Magenta" z jego nowej płyty:

Wszystko na temat:

Pezet Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz