×

Wyszukaj artykuł

Charakterystyka znaku

Panna – znak nieśmiałych i skrupulatnych

Redakcja Pinbook | 09-03-2020 | skomentuj

Panna – znak nieśmiałych i skrupulatnych

Fotografia poglądowa

OceńOsobom spod znaku Panny patronuje żywioł ziemi. Wolą więc się trzymać spraw przyziemnych, niż bujać w obłokach. Panny nie lubią chaosu i muszą mieć wszystko zaplanowane oraz dopięte na ostatni guzik. W swoich działaniach kierują się logiką, a nie emocjami. Panny są osobami wyjątkowo praktycznymi i podejmują się jedynie tych zadań, w których widzą jakiś większy sens. Szczególną uwagę przykładają do drobnych szczegółów, co pozwala zapanować im nad drażniącym je nieładem. Ich podejście do życia może się znacznie odbić na ich otoczeniu – od innych wymagają podobnej skrupulatności i dokładności, jak od siebie.

  Zobacz także  


Panny nie przepadają za zbytkiem i luksusowymi przedmiotami. Najlepiej się czują, gdy posiadają dokładnie tyle, by móc wieść spokojne życie.

Panna w pracy

Panny w pracy kierują się przede wszystkim jakością. Zależy im na tym, aby praca była jak najlepiej wykonana i efektywna. Satysfakcję Pannie dają nie tyle zarobione pieniądze, co poczucie dobrze wykonanego zdania. Osoby spod tego znaku zdecydowanie nie lubią się obnosić swoimi sukcesami oraz zarobkami. Panny są także osobami stroniącymi od konfliktów, w których nie widzą większego sensu. Należy jednak pamiętać, że potrafią być bardzo wymagające oraz krytyczne względem siebie i innych, co może negatywnie odbić się na wzajemnych relacjach.

Panna w miłości

Tworzenie związku z osobą spod znaku Panny może być niemałym wyzwaniem. Jej partner powinien okazać jej wiele cierpliwości oraz być gotowy na jej bezwzględne, chociaż zazwyczaj zgodne z prawdą słowa. Panny z pewnością okażą się dobrymi kandydatami na małżonka – nie przepadają za krótkotrwałymi znajomościami i poszukują raczej stałych relacji opartych na silnych i stabilnych fundamentach. Początkowo są jednak nieufne i ciężko jest zdobyć sobie ich pełną przychylność – każdą głębszą relację zaczynają od etapu przyjaźni, która dopiero po pewnym czasie może przeobrazić się w coś więcej. Gdy już przekonają się do drugiej osoby, okazują się wspaniałymi i troskliwymi partnerami, na których pomoc można liczyć w każdej sytuacji.

Znak zodiaku: Panna
Obowiązuje: 24.08-22.09
Żywioł: ziemia
Pora roku: koniec lata
Znaki zgodne: Byk, Strzelec, Ryby
Znaki niezgodne: Bliźnięta


Wszystko na temat:

Horoskop Znaki zodiaku Wszystkie tagiKomentarze: