×

Wyszukaj artykuł

Kara przyszła szybko

Oszukiwał w Fortnite – dostał dożywotniego bana

Redakcja Pinbook | 05-11-2019 | skomentuj

Oszukiwał w Fortnite – dostał dożywotniego bana

youtube.com

OceńFortnite jest jedną z najpopularniejszych gier komputerowych ostatnich lat.  Popularny tryb battle royale sprawia, że mierzą się w niej ze sobą miliony graczy z całego świata. Produkcja Epic Games szybko stała się także jednym z głównych punktów zawodów e-sportowych. Bardzo szybko pojawiły się profesjonalne drużyny i składy, które mierzą się w turniejach z wielomilionowymi pulami nagród. Jednym z takich zespołów jest FaZe Clan, którego członek właśnie został ukarany dożywotnim banem w Fortnite.

  Zobacz także  


Jarvis Kaye jest zapalonym graczem Fortnite i YouTuberem – jego kanał ma ponad 2 miliony subskrypcji. To właśnie na nim publikował on materiały, które stały się podstawą do dożywotniego bana.

Oszustwo nie popłaca

Na swoim kanale Jarvis publikował filmy, w których korzysta z niedopuszczalnego wspomagacza celowania – aimbota. Epic Games nie zamierza jednak tolerować tego typu wybryków – firma dożywotnio zbanowała gracza. Kaye opublikował film, w którym przeprasza za swoje zachowanie i prosi o ponowne rozpatrzenie jego sprawy. Duża część społeczności graczy także stanęła po jego stronie. Widać, że gracz zrozumiał wagę swojego czynu, a sama gra wiele dla niego znaczy. Na opublikowanym materiale widać łzy i skruchę. Jak zakończy się sprawa? Niedługo prawdopodobnie dowiemy się więcej.


Wszystko na temat:

Gry Fortnite Wszystkie tagiKomentarze: