×

Wyszukaj artykuł

Osiemnastka

Kartki, życzenia i wierszyki na 18 urodziny

Jacek | dnia: 12-12-2019 | skomentuj

Kartki, życzenia i wierszyki na 18 urodziny

Fotografia poglądowa

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Życzenia na 18 urodziny

18 urodziny to wielkie wydarzenie – człowiek, który dotychczas był uważany za dziecko, teraz wkracza w dorosłość. Oznacza to dla niego więcej możliwości, ale również znacznie więcej wyznań i obowiązków. Od tego momentu sam będzie o sobie decydował, podejmował życiowe wybory bez pomocy rodziców, odpowiadał za siebie, błądził i te swoje błędy naprawiał. Warto, aby zapamiętał swoje osiemnaste urodziny na długo. Z tej okazji możesz napisać mu piękne, mądre, ale również wzruszające życzenia urodzinowe z okazji 18-tki. Mogą być one również zabawne, aby zapamiętał je na bardzo długo, a jednocześnie rozbawisz nimi pozostałych zebranych, którzy przyjechali świętować te specjalne urodziny. Drugich już takich nie będzie!

Wierszyki na 18-tkę

To najpopularniejszy sposób złożenia życzeń. Wierszyki z okazji osiemnastych urodzin to najlepsze wyjście, jakiego można się chwycić. Dlaczego? Ponieważ przeważnie są one bardzo zabawne, sugestywne, często sprośne i rozbawiają do łez. A to w tym chodzi! Rozpoczyna się zupełnie nowy etap życia i warto o tym wszystkim przypomnieć, jednocześnie wprowadzając nieco więcej luźnej atmosfery. W końcu śmiech to zdrowie! Nie każdy ma zdolności do tego, aby wymyślić na tę okazję oryginalny wierszyk. Całe szczęście wystarczy tylko trochę poszukać w Internecie, a na pewno się coś znajdzie.

Kartki na osiemnaste urodziny

Kartki na 18 urodziny to jedne z najpopularniejszych dodatków do prezentów. Zawsze solenizant może sobie do nich wrócić, przypomnieć ten czas i nieco się pośmiać. Obecnie, wszyscy którzy kończyć będą 18 urodziny, odznaczają się niezwykłą wiedzą na temat technologii bo dorastali w takich, a nie innych czasach. Możesz ich więc zaskoczyć i zdecydować się na wysłanie specjalnej e-kartki – kartki internetowej, na ich adres mailowy lub w wiadomości SMS. Czasami bowiem ciężko jest znaleźć w sklepie odpowiednią i piękną kartkę. A tutaj – wszystko bez opóźnień i bez problemu. Można wybierać zarówno z gotowych wzorów, jak i stworzyć swoją, oryginalną kartkę na osiemnaste urodziny.

 

  Zobacz także  Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz