×

Wyszukaj artykuł

Kupuj i sprzedawaj

Jak dodać ogłoszenie na Facebooku?

Mateusz | dnia: 17-06-2020 | skomentuj

Jak dodać ogłoszenie na Facebooku?

Fotografia poglądowa

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Dziś na Facebooku znaleźć można niemal wszystko – za pośrednictwem społecznościowego portalu wymienimy wiadomości, opublikujemy zdjęcia, udostępnimy muzykę, podzielimy się plikami i zagramy w gry. Nic więc dziwnego, że internetowy gigant szybko stał się także czymś w rodzaju tablicy ogłoszeniowej – jego użytkownicy regularnie udostępniają posty z ofertami w innych serwisach (np. aukcyjnych) lub proszą o kontakt prywatny. Istnieje jednak prosty sposób dotarcia ze swoim ogłoszeniem do większej ilości osób, które szukają nowego auta, mieszkania, ubrań czy innego rodzaju dóbr. Dotrzeć do nich możemy chociażby dzięki coraz popularniejszym grupom na Facebooku. 

  Zobacz także  


Jak dodać takie ogłoszenie? W pierwszej kolejności najlepiej znaleźć odpowiednią grupę, która będzie nadawać się do jego zamieszczenia. Np. chcąc wynająć mieszkanie w Warszawie należy szukać grup poświęconych właśnie tej tematyce. Warto także zwrócić uwagę na regulamin grupy – jego nieprzestrzeganie może skutkować usunięciem naszej oferty.

Dodawanie ogłoszenia na Facebooku

Znalazłeś już odpowiednią grupę i chcesz dodać swoje ogłoszenie? Teraz stwórz post dotyczący twojej oferty – jeśli wystawiasz np. mieszkanie opisz jego wielkość, rozkład pomieszczeń i lokalizację. Warto dodać także zdjęcia, cenę i preferowany sposób kontaktu. Teraz wystarczy znaleźć ikonkę trzech kropek i oznaczyć wybrany post jako ogłoszenie. Na wielu grupach możemy dodawać takie ogłoszenia nawet z poziomu posta – wówczas już na starcie warto opisać przedmiot czy nieruchomość i opatrzyć ogłoszenie na przykład zdjęciami. Warto pamiętać, że wiadomości od zainteresowanych prawdopodobnie będą wpadać do folderu „Inne” – ogłoszenie na Facebooku można także w każdej chwili usunąć. 

A może szukasz ciekawego filmu na wieczór? Polecamy między innymi tytuły Oczy szeroko zamknięte, Call Girl i Fryzjerka.


Wszystko na temat:

Technologia Internet Poradnik Facebook Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz