×

Wyszukaj artykuł


Odchody

Redakcja Pinbook | 17-06-2019 | skomentuj

Odchody

Oceń


Sny z kałem to często nieprzyjemnie i obrzydzające przeżycia. Wydalanie odchodów jest jednak zjawiskiem naturalnym i fizjologicznym, nie ma więc nic dziwnego w tego rodzaju snach. Najczęściej takie sny interpretowane są jako skąpstwo, nieczyste zamiary i próba naciągnięcia. Wszystko jednak zależy od kontekstu, w jakim kał pojawia się w naszym śnie.

Niektóre senniki wskazują kał jako zwiastun poprawienia się naszej sytuacji zawodowej i finansowej. Problemy z jego wydaleniem mogą wskazywać na skąpstwo i duszę dusigrosza, a także chęć pozbycia się problemu, który spędza nam sen z powiek. Jeśli śniący bawi się odchodami i je ogląda oznaczać to może pragnienie bogactwa i chęć wydawania pieniędzy w celach czysto hedonistycznych.

Odchody ludzkie występujące w śnie to często zwiastun dobrych zmian w naszym życiu, może też być symbolem szczęścia w grach losowych, liczbowych i hazardowych. Spożywanie własnego kału w śnie, choć obrzydliwe, oznaczać może osiągnięcie zamierzonego celu wysokim kosztem. Odmienne znaczenie ma kał dziecka – oznacza on problemy w życiu naszej pociechy.

Interpretować można także psią kupę, która występuje w snach. Jej obecność symbolizuje szczęście, powodzenie i rozwój zawodowy czy osobisty. Taka symbolika sugeruje sprzyjające warunki do podejmowania ryzyka. Odmiennym zwiastunem jest sprzątanie kału psa – sen z taką wizją oznaczać może problemy w życiu zawodowym i odpowiedzialność za swoje czyny.

  Zobacz także  Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Pieniądze
Buty
Konie