×

Wyszukaj artykuł


Zupełnie zaskoczył fanów

Eminem wydał kolejny album! Zobaczcie nowy teledysk z udziałem rapera

Redakcja Pinbook | 21-01-2020 | skomentuj

Eminem wydał kolejny album! Zobaczcie nowy teledysk z udziałem rapera

youtube.pl

Oceń


Eminem zupełnie niespodziewanie wydał nowy album. Nosi on tytuł „Music to be Murdered By” i występują na nim utwory rapera wykonane wspólnie z takimi artystami, jak: Black Thought, Q-Tip, Ed Sheeran, Young M.A czy Anderson .Paak. Płyta zawiera 20 utworów. Wszystkie piosenki z albumu można odsłuchać na YouTube, Google Play, Spotify, iTunes, Amazon Music i Apple Music. Specjalną gratką dla fanów amerykańskiego rapera jest nowy teledysk do jednej z piosenek, które znalazły się na albumie, pt. „Darkness”.

  Zobacz także  

Video dnia:Przesłanie

Eminem w swoim nowym albumie umieścił głęboki  i daleko idący przekaz. Teledysk, który powstał do utworu „Darkness”, przedstawia sceny z masowej strzelaniny, która miała miejsce na koncercie w Las Vegas. Pod koniec nagrania Eminem zamieścił apel, w którym pojawia się prośba o rejestrację na stronie vote.gov. Ma to zachęcić obywateli Stanów Zjednoczonych do udziału w wyborach, dzięki czemu mogli by wpłynąć na przepisy dotyczące prawa do posiadania broni:

Spraw, że twój głos będzie słyszalny i pomóż zmienić przepisy dotyczące dostępu do broni w Ameryce.

Piosenka, pt. „Unaccommodating” jest z kolei nawiązaniem do wybuchu bomby, który miał miejsce podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze w 2017 roku. Natomiast utwór zatytułowany „No Regrets” jest związany z przeprosinami Eminema, które kieruje do Earla Sweatshirta i rapera zwanego Tyler, the Creator. Eminem w swoim poprzednim albumie zawarł bowiem homofobiczne wątki dotyczące obu tych artystów.

  Zobacz także  


Zobaczcie teledysk do utworu „Darkness":

 

Wszystko na temat:

Eminem Muzyka Rap Wszystkie tagiDodaj komentarz