×

Wyszukaj artykuł

Najlepsze propozycje na prezent komunijny

Arkadiusz | dnia: 11-04-2019 | skomentuj

Najlepsze propozycje na prezent komunijny

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Już niebawem rozpocznie się komunijny szał. Co roku, każdy kto wybiera się na komunie do dziecka, zastanawia się co będzie odpowiednim prezentem. Najprościej jest zawsze włożyć do koperty pieniądze i podarować dziecku, ale każdy z nas zna problem tego, „gdzie podziały się moje pieniądze z komunii?”. Poza tym lepiej jest podarować maluchowi coś, co będzie mu służyło, a jednocześnie przypominało o tym dniu i sprawiało, że zawsze ciepło pomyśli o osobie, która go obdarowała. Chociaż my jesteśmy zwolennikami tego, że komunia to powinno być przede wszystkim ważne wydarzenie duchowe dla dziecka i zupełnie nie kwalifikuje się do czegoś, co musi być aż tak nagradzane, to podpowiadamy co może okazać się świetnym pomysłem na prezent z okazji komunii.

  Zobacz także  


1. Coś, co rozbudzi ich kreatywność albo rozwinie pasję

Wiesz, że dziecko uwielbia budować z klocków? Albo malować? A może uwielbia słuchać muzyki i się tym interesuje? Zdecyduj więc się na coś, co będzie wspierało ich pasję lub zainteresowanie. Może to być przenośny sprzęt grający, aparat fotograficzny ze średniej półki cenowej (np. Instax), sztaluga i płótno do malowania, zestawy klocków odpowiednie do wieku. Dziecko na pewno doceni ten gest i będzie się bardzo cieszyło.

zdj1

2. Rower

To klasyczny pomysł, sprawdzony i to taki rodzaj prezentu, z którego ucieszy się każde dziecko. Kto nie chciałby mieć swojego roweru? Dziewczynki na pewno docenią rowery miejskie – dostępnych jest wiele kolorów, więc to kwestia wybrania takiego, który spodoba się danej dziewczynce. Często mają one również urocze koszyczki, więc nie będzie takiej panienki, która by nie krzyknęła z zachwytu.
Dla chłopca – BMX albo rower górski, który sprawdzi się na każdej drodze. Z pewnością doceni praktyczność takiego prezentu.

 

  Zobacz także  


3. Zegarek

Czasami niektórzy śmieją się do dzieci „a co ty zegarka na komunię nie dostałeś?”. No i proszę! Możemy być tymi, którzy kupią zegarek. Może nie jest to najciekawszy prezent z tego zestawienia, ale zdecydowanie bardzo praktyczny. A dodatkowo – można kupić taki, który ma dużo dodatkowych funkcji, które spodobają się dziecku. Liczenie kroków, albo taki zegarek, który można połączyć z telefonem.

zdj2

4. Telefon / tablet

Kiedy jesteśmy już przy kwestii telefonów… Można oczywiście kupić go dziecku, ale czy to jest na pewno tak genialny pomysł, jakby się wydawało? Oczywiście, jeśli dziecko nie ma telefonu, a wiadomo, że o nim marzy – można mu sprawić jego pierwszą telefonię komórkową. Można również zdecydować się na tablet, który spełni funkcję rozrywkową, jak i edukacyjną, bowiem może mu pomóc np. w odrabianiu lekcji, bo dzięki niemu sprawdzi sobie różne informacje, które są mu niezbędne do szkoły. Chociaż może to zrobić również na telefonie – tablet jest nieco większy, więc wygodniejszy.

To prezenty, z których ucieszy się każde dziecko. Oczywiście można zdecydować się na pieniądze w kopercie, a jeśli coś znacznie przekracza nasz budżet – można dogadać się z kimś innym z rodziny i złożyć się na prezent dla dziecka, które będzie przyjmowało pierwszy raz komunię świętą.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz