×

Wyszukaj artykuł

Najlepsi projektanci w Polsce TOP - cz. 3

Redakcja Pinbook | 27-03-2019 | skomentuj

Najlepsi projektanci w Polsce TOP - cz. 3

OceńPo ostatnim zestawieniu – pora na kolejne. Poznajcie lepiej kolejnych projektantów, którzy szturmem podbijali, podbijają i zapewne podbijać będą rynek mody w Polsce (i na świecie, jak najlepiej było widać po poprzednich dwóch zestawieniach). Spójrzcie sami kto jeszcze znajdzie się na naszej liście najlepszych projektantów z Polski.

  Zobacz także  


1. Mariusz Przybylski

Przybylski to najskromniejszy i jeden z najlepszych polskich projektantów. Rzadko można go jednak spotkać na salonach. W 2005 roku wypuścił swoją pierwszą kolekcję, ale tak naprawdę dopiero od 2008 roku udaje mu się utrzymać tylko i wyłącznie z projektowania mody. Jest również znany w Niemczech, gdzie wiele gwiazd nosi jego ciuchy. W Polsce do osób, które się u niego ubierają, można zaliczyć Filipa Bobka, Rafała Królikowskiego, Katarzynę Figurę, Kayah czy Maria Peszek.
Jest jednocześnie jednym z najbardziej pozytywnych. Był przez chwilę jurorem w show TVN - „Project runway”.

2. Bohoboco

Bohoboco to duet złożony z dwóch mężczyzn – Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach. Ich projekty są piękne, kobiece i ciekawe – zdecydowanie wyróżniają się na tle innych. Są wirtuozami w kwestii projektowania ubrań dla kobiet. Są jednym z bardziej znanych projektantów w Polsce. Ubierają się u nich takie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Cegielska czy Małgorzata Socha. Na ich stronie można zadowolić się nie tylko ubraniami, ale również pięknymi zapachami perfum, które mają w swojej ofercie. A zapachy są nieziemskie i bardzo oryginalne.

  Zobacz także  


3. Robert Kupisz

Kupisz to człowiek orkiestra. Jest nie tylko znanym projektantem mody, ale także stylistą fryzur i tancerzem. Miał niezwykłą odwagę gonić za marzeniami, co w każdej z tych dziedzin mu się opłaciło. Obecnie możemy oglądać go w programie „Dance, dance, dance” w telewizyjnej „dwójce”. Jego projekty zna chyba każdy, najbardziej rozsławił się wśród opinii ludzi projektowaniem ubrań z orłem. W jego sklepie internetowym można znaleźć wiele ciekawych rzeczy i większość z nich nie jest bardzo droga, więc tak naprawdę każdy może się zaopatrzyć w ciuchy od Roberta Kupisza. Jego projekty noszą Natalia Kukulska, Natalia Siwiec, Ida Nowakowska czy Ewa Chodakowska, a także Zofia Zborowska.

4. Local Heroes

Na dokładkę firma, która prężnie istnieje dzięki reklamowaniu się w kanałach social media, głównie Instagramie. Po ubrania tej marki, którą prowadzą Areta Szpura i Karolina Słota. Od pewnego czasu jednak ta pierwsza nie współpracuje już z marką. Osiągnęły one swój „American dream”, ponieważ w ich ciuchach chodzą takie gwiazdy jak Miley Cyrus, Rihanna czy Justin Bieber. Ciekawe towarzystwo, prawda? Tak naprawdę każda z nas może mieć w swojej szafie ciuchy od LH. Dziewczyny mogły się też pochwalić współpracą z Reebokiem oraz Disneyem! Jesteśmy dumni!

Jak widać – na naszym podwórku jest wielu niesamowitych projektantów. Każdy z nich jest inny, a więc nie ma mowy o nudzie w polskiej modzie. A może macie w swojej szafie coś z projektu wymienionych w tym (oraz poprzednich) artykule projektantów? Dajcie znać!

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: