×

Wyszukaj artykuł

Skusicie się?

Microsoft Edge – darmowa przeglądarka od producenta Windowsa

Mateusz | dnia: 27-01-2020 | skomentuj

Microsoft Edge – darmowa przeglądarka od producenta Windowsa

Materiały promocyjne programu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


Dziś niemal każde urządzenie mobilne korzysta z internetu. Z siecią łączą się także komputery stacjonarne czy telewizory. Nic więc dziwnego, ze jednymi z najpopularniejszych programów i aplikacji są przeglądarki internetowe. Internauci nie mogą narzekać na brak wyboru – na rynku znajduje się co najmniej kilka programów, które świetnie sprawdzają się w stawianych przed nimi zadaniach. Ostatnio premierę miała najnowsza przeglądarka ze stajni Microsoftu – jest nią ulepszona wersja wbudowanego w system Microsoft Edge.

  Zobacz także  


Nowy odsłona programu Microsoftu korzysta z silnika Chromium – nic więc dziwnego, że program nieco się zmienił i posiada zupełnie nowe właściwości.

Nowe szaty Edga?

Na pierwszy rzut oka przeglądarka jest bliźniaczo podobna do Google Chrome. Nowością jest możliwość pełnego spersonalizowania strony startowej – od razu czuć też wyraźne przyspieszenie w porównaniu do poprzednich odsłon programu. Nowy Edge bardzo mocno stawia też na prywatność użytkowników – w ustawieniach przeglądarki znajdziemy bowiem zaawansowane opcje związane z bezpieczeństwem. Przeglądarkę pobrać można chociażby z oficjalnej strony Microsoft – nadpisze ona wówczas dotychczasową wersję Microsoft Edge (Windows 10).  


Wszystko na temat:

Technologia Programy i aplikacje Internet Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz