×

Wyszukaj artykuł

Przystawka do telewizora

Mi Box S TV 4K – zadbaj o komfort oglądania telewizji

Redakcja Pinbook | 16-07-2020 | skomentuj

Mi Box S TV 4K – zadbaj o komfort oglądania telewizji

Materiały promocyjne Xiaomi

OceńDane są jednoznaczne – coraz więcej i chętniej konsumujemy treści dostępne za pośrednictwem internetu. Wystarczy wymienić tu takich gigantów jak Netflix czy YouTube, którzy zapewniają nam nawet tysiące godzin świetnej rozrywki. Obecnie tylko na polskim rynku dostępnych jest wiele serwisów streamingowych, telewizji internetowych czy materiałów dostępnych wyłącznie online. Nic więc dziwnego, że ogromną popularnością cieszą się odbiorniki telewizyjne, które są w stanie łączyć się bezpośrednio z internetem – na przykład za pośrednictwem naszego domowego Wi-Fi. Wciąż jednak nie wszystkie telewizory są zaopatrzone w tego typu rozwiązanie. Na pomoc posiadaczom mniej zaawansowanych sprzętów przychodzi Xiaomi Mi Box – multimedialna przystawka, która zamieni każdy telewizor w smart TV. 

  Zobacz także  


Na samym początku warto wspomnieć o cenie urządzenia. W chwili pisania tego tekstu za Mi Box S TV 4K trzeba zapłacić od 230 do 350 złotych. Czy warto? Na to pytanie każdy powinien sobie odpowiedzieć indywidualnie. Poniżej znajdziecie garść danych technicznych i możliwości urządzenia od Xiaomi. 

Mi Box S TV 4K – dane techniczne

Odtwarzacz multimedialny Xiaomi Mi Box TV 4K wyposażony jest w procesor ARM Cortex A5. Urządzenie ma 2 GB pamięci RAM i 8 GB wbudowanej pamięci masowej. Do telewizora możemy podłączyć je za pomocą HDMI. Mi Box bez problemu połączy się z siecią Wi-Fi (2.4 GHz / 5 GHz). Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 4.2 urządzenie połączy się bezprzewodowo ze słuchawkami czy kontrolerem do gier. Przystawka zapewnia jakość obrazu 4K UHD HDR przy 60 klatkach na sekundę. Wbudowany został także Asystent Google, który pozwala na jeszcze swobodniejsze posługiwanie się możliwościami urządzenia. Kompletną specyfikację znaleźć można na stronie producenta. Opinie użytkowników jednoznacznie jednak wskazują, że jest to sprzęt warty swojej ceny. Mieliście okazję z niego korzystać? A być może dopiero przymierzacie się do zakupu? Podzielcie się z innymi swoją opinią i spostrzeżeniami w komentarzach. 

Chcesz przetestować nowe urządzenie i szukasz ciekawego filmu? Polecamy produkcje Justin Bieber: Never Say Never, American Pie: Zjazd absolwentów i Siedem minut po północy.


Wszystko na temat:

Technologia Telewizja Internet Wszystkie tagiKomentarze: