×

Wyszukaj artykuł

Szybko i wygodnie

Messenger na komputerze – skąd pobrać komunikator?

Redakcja Pinbook | 25-05-2020 | skomentuj

Messenger na komputerze – skąd pobrać komunikator?

Facebook Messenger

OceńNie ma chyba ani jednego internauty, który choć raz nie słyszałby o Facebooku. Wystarczy dodać, że na społecznościowym gigancie już teraz są prawie 2 miliardy kont. Ogromna popularnośc serwisu ma wiele przyczyn – rozbudowane opcje kontaktowe, możliwość dzielenia się ze znajomymi praktycznie wszystkim, gry, grupy, tajne konwersacje czy po prostu funkcja rozrywkowo-informacyjna w jej najczystszej postaci. Nic więc dziwnego, że niezwykle popularny jest także Messenger – darmowy komunikator internetowy, który już teraz zapewnia nam szereg przydatnych funkcji. Niewiele osób wie jednak, że można go używać z pominięciem przeglądarki czy telefonu.

  Zobacz także  


Aplikacja Messenger dostępna jest zarówno na komputerach z systemem operacyjnym Windows, jak i na sprzętach Apple. Poniżej znajdziecie szybki poradnik pobierania i instalacji tego przydatnego programu. 

Pobieranie, instalacja i używanie Messengera na komputerze

Pobranie aplikacji nie powinno stanowić wyzwania chyba dla żadnego aktywnego użytkownika komputera. W przypadku sprzętów z Windows wystarczy wejść do sklepu Microsoft i bezpłatnie pobrać aplikację Messenger – zainstalowana ona zostanie w domyślnej ścieżce. Analogicznie wygląda to w przypadku sprzętów Apple – odwiedzić musimy wówczas App Store. Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji wystarczy zalogować się do niej naszym hasłem z Facebooka. Od tej pory możemy korzystać z niej bez konieczności uruchamiania przeglądarki. Nasze kontakty i czaty będą synchronizowały się na bieżąco.


Wszystko na temat:

Poradnik Aplikacje Internet Facebook Wszystkie tagiKomentarze: