×

Wyszukaj artykuł

Mateusz

Redakcja Pinbook | 18-06-2019 | skomentuj

Mateusz

OceńMateusz to imię podchodzenia hebrajskiego, od słowa Mattania czyli „dar Boży”. Mateusz jest wiecznym dzieckiem, ale kiedy trzeba jest bardzo poważny. Potrafi żartować na każdy temat i jest bardzo inteligentny. Mimo wszystko przejawia pewne problemy emocjonalne – nie do końca potrafi określić się, czy kogoś kocha, czy też nie. Jeśli jednak jest pewny swojego uczucia to będzie bronił miłości aż po grób. Jest uparty i konsekwentny, myśli szybko i logicznie, podejmuje w większości spontaniczne, ale dobre decyzje. Ma niewielkie grono znajomych, ale za to zaufanych. Zawsze można na niego liczyć.

Życie towarzyskie

Mateusz jest prawdziwą duszą towarzystwa. Uwielbia spotykać się ze znajomymi, doskonale się z nimi dogaduje i nie przejawia problemów w nawiązywaniu nowych znajomości. Będzie miał problem tylko wtedy, kiedy jego rozmówca nie będzie miał nic ciekawego do powiedzenia. Nie przeszkadza mu, kiedy wokół niego znajduje się dużo ludzi – można nawet pokusić się o stwierdzenie, że w dużym gronie czuje się najlepiej.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Mateusz bardzo przykłada się do każdej pracy. Szybko przystosowuje się do swojego stanowiska pracy, pracując na pełnych obrotach. Nic nie jest mu straszne i nawet jeśli czegoś nie będzie rozumiał – na pewno dowie się tego na własną rękę i jeśli będzie musiał, to, w ekstremalnych przypadkach, z pewnością poprosi o pomoc. Doskonale radzi sobie zarówno z pracą kreatywną, jak i techniczną, więc dobrze sprawdzi się w różnych branżach.

Miłość

Osoby o tym imieniu mają problem ze znalezieniem drugiej połówki. Może być tak, że nie będą przekonani co do tego, że jest to ta jedyna. Będą szukać, błądzić, próbować, ale kiedy uda im się już znaleźć swoją wybrankę serca – z pewnością będzie jej wierny i nie w głowie będzie mu szukanie innych wrażeń. Będzie gotowy poświęcić się za swoją partnerkę.

Sławni imiennicy

Mateusz Damięcki – aktor
Mateusz Borek – komentator sportowy
Matt LeBlanc – amerykański aktor
Matthew McConaughey – amerykański aktor
Mateusz Ziółko – polski wokalista i pianista


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: