×

Wyszukaj artykuł

Martyna

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Martyna

OceńMartyna jest żeńskim odpowiednikiem wywodzącego się z Grecji imienia Marcin – oznacza ono osobę związaną z bogiem wojny Marsem. Martynę cechuje przede wszystkim jasno określony cel, do którego zmierza. Nie boi się wyzwań i potrafi sprostać nawet największym problemom. Jej wrodzony urok i umiejętność manipulacji sprawiają, że bardzo łatwo kontroluje innych i nagina ich do swojej woli. Przez swoją wysoką pozycję często bywa humorzasta i potrafi wykorzystywać swoją pozycję. 

Życie towarzyskie

Martyna nie ma wielu przyjaciół. Ceni jedynie tych, którzy są do niej podobni – maja władzę, potrafią manipulować i są przyzwyczajeni do kontrolowania innych. Pozostałych stara się sobie podporządkować, przez co często jest nazywana zarozumiałą i butną. Martyna potrafi być obiektywna, najczęściej jednak faworyzuje wybrane osoby. Dzięki temu zdobywa coraz szersze wpływy i dąży do obranego celu.

  Zobacz także  


Kariera i praca

Znakiem rozpoznawczym Martyny jest bezpardonowe działanie. Nie uznaje ona pustosłowia i uparcie dąży do zrealizowania powierzonych jej zadań, Wspomaga się przy tym swoim charakterem i sztuką manipulacji. Świetnie kieruje zespołem i potrafi sprawiedliwie rozdzielić obowiązki. Wadą Martyny jest brak samokrytycyzmu, nie lubi też narzucania jej czyjejś woli. Będzie świetnym liderem, kierownikiem i szefową. Sukcesu może szukać też w zawodach artystycznych.

Miłość

Pomimo swojej niezależności i umiejętności manipulacji, Martyna potrzebuje mężczyzny, który będzie jej oparciem w trudnych chwilach. To jedynie przy nim będzie mogła być naprawdę sobą. Stanie się on jej najlepszym przyjacielem i powiernikiem wszelkich tajemnic. Martyna wynagrodzi mu swój niełatwy charakter czułością. Partnera będzie początkowo traktować z dystansem – z czasem jej potrzeby bliskości wezmą jednak górę i otworzy się przed wybrankiem.

Znane imienniczki

Martyna Jakubowicz – piosenkarka
Martyna Wojciechowska - dziennikarka


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Szymon
Kinga
Grzegorz