×

Wyszukaj artykuł

Mariusz

Redakcja Pinbook | 05-07-2019 | skomentuj

Mariusz

OceńMariusz to imię, które pochodzi od rzymskiego boga wojny – Marsa lub od rodu Mariaszów. I jeśli chodzi o boga wojny to wiele by się zgadzało. Mariusz bowiem w życiu walczy o wszystko, co mogłoby mieć dla niego większe znaczenie i co mogłoby mu pozwolić wieść taki żywot, jakiego pragnie. Walczy o dobrą pracę, o rodzinę, o miłość i o dzieci. Bez problemu, nawet najmniejszego, dogada się z każdym, absolutnie każdym. Nie lubi jedynie ludzi, którzy nie grzeszą inteligencją – szybko się wtedy nudzi. Mariusz to osoba, która konsekwentnie dąży do postawionego sobie celu. Dzieci to jego prawdziwe oczko w głowie i oddałby im wszystko, gdyby zaszła taka potrzeba. On nigdy się nie poddaje i zawsze walczy do końca. Praca? Mariusz odnajdzie się w każdej!

Życie towarzyskie

Mariusz lubi zarówno posiedzieć w domu, wybrać się gdzieś samotnie, jak i wybrać się na większą lub mniejszą imprezę. Ma swoich zaufanych przyjaciół, szanuje swoją rodzinę, ale nie ma również najmniejszego problemu w nawiązywaniu jakichkolwiek nowych znajomości. Jedyne, co będzie go odrzucało, to głupi ludzie. Mariusz musi mieć bowiem ciągłą stymulację umysłu – w innym przypadku szybko się nudzi i staje się nieprzyjemny. Warto pamiętać o tym, że Mariusz to bestia co najmniej pamiętliwa.

  Zobacz także  


Praca i kariera

Dla Mariusza niemożliwe nie istnieje. Gdzie się go nie oddeleguje, na jakim stanowisku nie postawi, do jakiej pracy się go nie wciągnie – on sobie poradzi. Może niektóre miejsca pracy będą od niego wymagały nieco więcej zaangażowania, trochę więcej czasu będzie trzeba poczekać na efekty, ale one z pewnością będą. Mariusz nigdy nie odpuszcza. Będzie wspaniałym pracownikiem – niezależnie od profilu działalności.

Miłość

Mariusz podświadomie bardzo marzy o wielkiej miłości i założeniu rodziny. Będzie to traktował jako największy sukces swojego życia. Jeśli kocha – to prawdziwie, i o tę miłość będzie bardzo walczył. Nie podda się nawet wtedy, kiedy będzie wyjątkowo źle. Swoim dzieciom, jeśli już będzie je miał, ściągnie nawet gwiazdkę z nieba. Mariusz chce, żeby wszyscy, którzy są dla niego najważniejsi mieli w życiu jak najlepiej i chętnie im w tym pomoże. Jest jednocześnie niesamowitym tatą, do którego dzieci aż „pieją”.

Sławni imiennicy

Mariusz Dmochowski – aktor, poseł
Mariusz Kałamaga – komik, członek kabaretu Łowcy.B
Mariusz Max Kolonko – dziennikarz
Mariusz Pudzianowski – strong-man i zawodnik MMA
Mariusz Wlazły – siatkarz


Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:Nowsze artykuły

Joanna
Julia
Agnieszka